Okunma

Dell Ürünleri Teknosa’da


06 Ekim 2009 Salı 04:05
Dell Ürünleri Teknosa’da

Aralarında Studio ve Studio XPS modellerinin de bulunduğu Dell dizüstü bilgisayarlar, Türkiye’deki tüm Teknosa mağazalarında Eylül ayından itibaren raflarda olacak. Dell ürünleri aynı zamanda Teknosa’nın www.teknosa.com adresindeki Internet mağazasından da satın alınabilecek.

 

Dell dizüstü bilgisayarlar Teknosa mağazalarından da satın alınabilecek.

 

Anlaşma ile ilgili olarak bir açıklama yapan Dell Tüketiciden Sorumlu Ülke Lideri Gülfem Çakmakçı “Dell, dünyada tüketici ürünleri alanında en güçlü marka ve çokça farklı seçenek sunuyor. “Bu tam bana gore” vizyonumuz ile kişisel ihtiyaçlara gore tasarlanan ve kişiselleştirilmiş ürünlerle benzersiz bir katma değer sunuyoruz. Teknosa ile işbirliğimiz çerçevesinde tüketicilere sunduğumuz dizüstü bilgisayar portföyümüz, Dell’in farklı kanallar aracılığı ile müşterilerimizin ürünlerimize dokunmalarını sağlama ilkemizin de bir yansıması. Bu işbirliği aynı zamanda, Türkiye’deki perakende pazarına destek ve yatırım konusundaki kararlılığımızın da bir göstergesi. Türkiye, EMEA bölgesinde en hızlı büyüyen pazarlardan biri ve Teknosa ile birlikte çalışmaktan çok mutluyuz” dedi.

:: Dizüstü sistemlerini nereden satın almayı tercih edersiniz?
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Dell Ürünleri Teknosa’da konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Dell Ürünleri Teknosa’da ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Dell Ürünleri Teknosa’da ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "