Diablo 4 için çapraz platform desteği geliyor


09 Kasım 2019 Cumartesi 15:00
Diablo 4 için çapraz platform desteği geliyor

Blizzard, uzun süredir beklenen ve umutların tükenmeye başladığı Diablo 4 duyurusuyla oyun dünyasında  tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Şimdi de Blizzard’ın, yeni Diablo için çapraz platform desteği sunmayı planladığı ortaya çıktı.

Diablo 3 ile eski hayran kitlesi başta olmak üzere birçok oyuncuyu hayal kırıklığına uğratan Blizzard, uzun yıllar sonra çıkan yeni Diablo  oyunuyla ile birlikte her şeyi unutturmanın peşinde.

Yeni nesil oyuncu kitlesini hedefleyen şirket konsol oyuncuları için geliştirilen çapraz platform desteği ile büyük bir Diablo dünyası yaratacağa benziyor.

Diablo 4 çapraz platform desteği ile neler getiriyor?

Diablo 3 her ne kadar belli bir kesim tarafından beğenilse de özellikle kemikleşmiş Diablo hayran kitlesi için büyük bir hayal kırıklığı oldu.

Bu hayal kırıklığını ortadan kaldırmak isteyen Blizzard, yeni bir Diablo deneyimi yaratmanın peşinde. Özellikle geniş Diablo evrenini yeniden canlandırmayı planlayan şirket, multiplayer oyun moduna çok büyük yatırım yapmışa benziyor.

Kısa bir süre önce ortaya çıkan yeni Diablo oyunu için çevrimdışı oyun desteği olmayacağı haberleri oyun dünyasında büyük bir hayal kırıklığı yaratmıştı. Ancak Blizzard bu yoldan vazgeçmeye pek niyetli değil.

Blizzard şimdi de Play Station, Xbox ve PC oyuncularının aynı anda Diablo 4’ün geniş evreninin tadını çıkarması için çabalıyor.

çapraz platform desteği, diablo 4

Ancak şirket Diablo 4 ne zaman çıkacak sorusunu yanıtsız bırakmayı sürdürüyor. Tahminler E3’te resmi tanıtımın yapılacağı yönünde.

Druid karakterini geri getiren ve daha karanlık bir hikaye ile karşımıza çıkacağı düşünülen Diablo 4 bakalım beklenen yıllardır bitmeyen Diablo susuzluğunu dindirebilecek mi?

Peki siz ne düşünüyorsunuz, çapraz platform desteği ile birlikte gerçek bir Diablo deneyimi yaşamak mümkün olacak mı? Sizce Diablo 4 ne zaman çıkacak? Yorumlarınızı bekliyoruz.
Abone ol
Bildir
guest
2 Yorum
Dahili geri bildirimler
Tüm yorumlar
Teknoloji Dostu
Teknoloji Dostu
1 yıl önce

Çıksın hemen alacağım tabii ki de.

Teknoloji Dostu
Teknoloji Dostu
11 ay önce

Hayatta almam blizzard aynı şeyleri pişirip pişirip veriyor. Hiç de ucuz değil. End game i yine tutturamayacak. Ve çıkardığı patchleri para ile tekrar satacak. Her zaman ki blizzard

" Diablo 4 için çapraz platform desteği geliyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Diablo 4 için çapraz platform desteği geliyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Diablo 4 için çapraz platform desteği geliyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 Türkiye'de ilk! Galaxy S21 Ultra kutu açılımı Türkiye'de ilk! Galaxy S21 Ultra kutu açılımı
  2. 2 QCY T5 Bluetooth kulaklık incelemesi QCY T5 Bluetooth kulaklık incelemesi
  3. 3 Uygun fiyatlı realme Watch S kutusundan çıkıyor! Uygun fiyatlı realme Watch S kutusundan çıkıyor!
  4. 4 Tuzla Teknoloji Müzesi'nde tarihe tanıklık ettik Tuzla Teknoloji Müzesi'nde tarihe tanıklık ettik
  5. 5 SDN ofisi parayı ne yapıyor? SDN ofisi parayı ne yapıyor?
  6. 6 Dünyanın en büyük AirPods'u kutusundan çıkıyor! Dünyanın en büyük AirPods'u kutusundan çıkıyor!
  7. 7 Facebook hem kabul etti hem 'tehdit' etti Facebook hem kabul etti hem 'tehdit' etti
  8. 8 Arçelik 9 Serisi A65 A 955 A 4K Smart TV incelemesi Arçelik 9 Serisi A65 A 955 A 4K Smart TV incelemesi
  9. 9 300x zoom ile telefona yakından baktık! 300x zoom ile telefona yakından baktık!
  10. 10 A101’den 35 TL’ye yüz temizleme cihazı alıp denedik! A101’den 35 TL’ye yüz temizleme cihazı alıp denedik!