Okunma

Dijital Fotoğraf Yol Gösterecek


14 Temmuz 2009 Salı 12:08
Dijital Fotoğraf Yol Gösterecek

Dijital fotoğraf çerçevelerinin asıl amacı kullanıcılara fotoğraflarını yansıtmak. Ama birçok ürün içersinde kablosuz bağlantı veya video oynatma gibi ek özellikler mevcut. En son raporlara göre, üreticiler 2010 yılında cihazlar üzerine internet arayüzünü de ekleyecekler.

In-Stat analisti Stephanie Ethier‘a göre, dijital fotoğraf çerçevelerinin fiyatları düşmeye devam edecek ve üreticiler dijital fotoğraf çerçevelerine başarılı internet giriş özellikleri ekleyecek.

In-Stat anketlerinde Amerikalıların %60‘ı dijital fotoğraf çeçevelerinin internet girişli olmasını umdukları, aynı umuda ek olarak müşteriler dijital fotoğraf çerçevelerinde radyo ve kablosuz ağda fotoğraf paylaşım özelliği de istiyor.

In-Stat’a göre, dünya genelinde satışlar 2013’te 50 milyon üniteye ulaşacak ve dijital fotoğraf çerçevelerinin fiyatı düşmeye devam edecek.

:: Dijital fotoğraf çerçevesi almayı düşünüyor musunuz?
yazarGökhan Saltık

ShiftDelete.Net, günlük 230.000 aşan ziyaretçi sayısı ile Türkiye’nin en büyük teknoloji sitesidir. 5 sene önce kurulan site 173.393 üyeye sahiptir. İçeriğini her geçen gün geliştiren ShiftDelete.Net sürekli büyüyen yapısıyla dikkat çekmektedir.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Dijital Fotoğraf Yol Gösterecek konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Dijital Fotoğraf Yol Gösterecek ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Dijital Fotoğraf Yol Gösterecek ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "