Okunma

Dikkat İş Çıkabilir


29 Mart 2009 Pazar 13:52
Dikkat İş Çıkabilir

Kariyer.net’in gerçekleştirdiği “Kariyer Turu” ülkemizin farklı kentlerini dolaşmaya bu yıl da devam ediyor. 28 Mart 2009 tarihinde İzmir’de başlayacak tur kapsamında 20 şehir, 21 üniversite ve 3 AVM olmak üzere toplam 24 noktaya ulaşılması hedefleniyor. Kariyer Turu’nda, iş arayanlara ve öğrencilere kariyerlerine nasıl yön verebilecekleri konusunda Kariyer.net uzmanları tarafından bilgiler aktarılacak.

Kariyer.net, geçtiğimiz yıl gerçekleştirdiği “Kariyer Turu” kapsamında 12 ili ziyaret etmiş ve 1.000.000’u aşkın kişiye ulaşmıştı. Toplamda 1.5 milyon kişiye ulaşılması hedeflenen bu seneki Kariyer Turu pek çok yenilik içeriyor. Kariyer Turu boyunca sergilenecek ve mizah ağırlıklı olarak hazırlanan ”Bu Nasıl Mülakat!” isimli gösteride mülakat anında yapılması ve yapılmaması gerekenlerle başvuru sonrasında yaşananlara değinilecek.

:: Mülakat sırasında neler yapılmaz?
yazarGökhan Saltık

ShiftDelete.Net, günlük 230.000 aşan ziyaretçi sayısı ile Türkiye’nin en büyük teknoloji sitesidir. 5 sene önce kurulan site 173.393 üyeye sahiptir. İçeriğini her geçen gün geliştiren ShiftDelete.Net sürekli büyüyen yapısıyla dikkat çekmektedir.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “Dikkat İş Çıkabilir”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    soruyorum neden hep üniversite mezunu elemanlar alınıyor lise mezunlarına hiç iş çıkmıyor ***** veya diğer iş ilanları sitesinden neden 22-30 yaş arası gençler alınıyor seçiliyor 30 yaşını geçen tecrübeli insanlar neden işe seçilmiyor
    ***** ve diğer siteleri ayrıca bütün böyle düşünen insan kaynakları ve yöneticilerini buradan kınıyorum

  2. SDN Okuru dedi ki:

    bu ***** herkese iş buluyo bi bize iş bulmaya bide kendini ogmezmi 😀

" Dikkat İş Çıkabilir konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Dikkat İş Çıkabilir ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Dikkat İş Çıkabilir ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "