Okunma

Dizüstü Satışları Artacak mı?


01 Mart 2009 Pazar 01:28
Dizüstü Satışları Artacak mı?

Hali hazırdaki üretim aylık 200.000 adet. Eğer DVD, taşınabilir medya oynatıcısı ve cep telefonu üreticileri dizüstü satışlarının önünü kesmez ise, 2009 yılında toplam dizüstü üretim rakamı 3.5 milyon adet olacak.

Bazı kaynaklara göre de 2009 yılı genelinde 2 milyon adet dizüstü bilgisayar üretimi gerçekleşecek. Çünkü müşteriyle dizüstü karşı karşıya geldiğinde umduğu kaliteyi bulamayabilir.

:: Kriz disütü satışlarını neden etkilemedi?    
yazarGökhan Saltık

ShiftDelete.Net, günlük 230.000 aşan ziyaretçi sayısı ile Türkiye’nin en büyük teknoloji sitesidir. 5 sene önce kurulan site 173.393 üyeye sahiptir. İçeriğini her geçen gün geliştiren ShiftDelete.Net sürekli büyüyen yapısıyla dikkat çekmektedir.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Dizüstü Satışları Artacak mı? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Dizüstü Satışları Artacak mı? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Dizüstü Satışları Artacak mı? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "