Okunma

Doğa Dostu Olmanın Zamanı Geldi


01 Aralık 2010 Çarşamba 19:53
Doğa Dostu Olmanın Zamanı Geldi

Canon’un fotokopi malzemelerinden elde edilen geri dönüştürülmüş malzemeler ile üretilen bu hesap makineleri arasında ilk anti bakteriyel tuşlu hesap makinesi de yerini alıyor.

Yeni serinin başta gelen modeli bilimsel bir hesap makinesi olan Canon F-718SGA. Güçlü çevreci özelliklerini antibakteriyel tuş takımı ile birleştiren F-718SGA’nın tuşlarına bakterileri uzaklaştıran ve mikroplarla savaşan bir madde uygulanarak bakterilerin ofis, hastane ve okullardaki masalara yayılmasını önlemek üzere tasarlandı.


Canon’un diğer ürünü ise 10-basamaklı LCD ekranı ile avuç içi LS-10TEG modeli. LS-10TEG’nin 360 derece dönebilen ve taşıma sırasında tuşlarla ekranı koruyan sert muhafazası da dahil olmak üzere tüm dış panelleri, Canon’un fotokopi makinelerinden elde edilen geri dönüştürülmüş plastik kullanılarak üretildi.


Serinin son ürünü ise Canon’un masaüstü serisine katılan, taşınabilir, tam fonksiyonlu bir mini masaüstü hesap makinesi olan LS-80TEG. Üst ve alt kapakları Canon fotokopi makinelerinden geri dönüştürülen malzemelerle üretilen bu model, 8 basamaklı LCD ekranı, vergi hesaplama ve Euro para birimini dönüştürme fonksiyonlarıyla ev veya ofis için ideal bir hesap makinesi.

:: Ürünler hakkındaki görüşlerinizi buradan paylaşın.
yazarGökhan Saltık

ShiftDelete.Net, günlük 230.000 aşan ziyaretçi sayısı ile Türkiye’nin en büyük teknoloji sitesidir. 5 sene önce kurulan site 173.393 üyeye sahiptir. İçeriğini her geçen gün geliştiren ShiftDelete.Net sürekli büyüyen yapısıyla dikkat çekmektedir.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Doğa Dostu Olmanın Zamanı Geldi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Doğa Dostu Olmanın Zamanı Geldi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Doğa Dostu Olmanın Zamanı Geldi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "