Okunma

Dosyalarınız Nokia Ovi’de


06 Temmuz 2008 Pazar 21:00
Dosyalarınız Nokia Ovi’de
Nokia’nın yeni servisi Files on Ovi, beta olarak hayata geçti. Windows Vista veya XP kurulu bilgisayarlardaki müzik, fotoğraf ve diğer türdeki dosyalara cep telefonlarından erişimi mümkün kılan Files, diğer Ovi uygulamalarının aksine ücretli olacak. 10 GB ve 30 GB kapasiteli üyelik seçenekleri sunacak olan servis ile bilgisayar kapalıyken bile dosyalara erişebileceksiniz.

Şimdilik beta aşamasında olan Files on Ovi için tek üyelik seçeneği 60 günlük ücretsiz deneme olsa da, Nokia sistemi son haline getirdiğinde kredi kartı bilgilerinizi hazır tutmanızda fayda var.

Bilgi İçin: Files on Ovi
Yazan: Erhan Kahraman
SDN – http://shiftdelete.net
yazarVolkan Bilgin

14 yıldır profosyonel olarak bilişim sektöründe çalışan Volkan tam bir teknoloji meraklısı, sinema tutkunu, oyun bağımlısı. Bir çok teknolojinin çıkışına şahitlik eden Volkan ayrıca müzik, resim ve heykelle de uğraşıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yorum yazın

" Dosyalarınız Nokia Ovi’de konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Dosyalarınız Nokia Ovi’de ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Dosyalarınız Nokia Ovi’de ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "