Okunma

Dota 2 New Bloom Festivali Duyuruldu


13 Şubat 2015 Cuma 09:45
Dota 2 New Bloom Festivali Duyuruldu

Kuzey’e baharın gelişini kutlamak amaçlı yapılan DotA 2 event‘i New Bloom Festival, bu sene de bilgisayarlarımıza konuk olacak.

Asya ve özellikle Uzak Doğu motifleriyle süslü bu event’in başlangıç tarihi tam olarak belirtilmese de Valve, “çok yakında” diyerek müjdeyi verdi.

Geçen sene New Year Best’e en çok zararı vermeye çalıştığımız event’te bu sene değişik olarak New Year Beast’i evcilleştireceğiz ve -büyük ihtimalle- birlikte savaşacağız. Geçen seneden event’i görenlerin bildiği gibi Uzak Doğu temalı bir çok kozmetik eşya ve arayüz de oyuna dahil edilecek.

New Bloom Festival 2015 event’inin teaser’ını aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.

http://www.youtube.com/v/watch?v=ZFknOLXTrY0&showsearch=0&rel=0&fs=1&autoplay=0&ap=%2526fmt%3D18

:: New Bloom Festivali’nde gelecek yeni oyun modunu deneyecek misiniz?

Kaynak: SüperKarga
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Dota 2 New Bloom Festivali Duyuruldu”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    hastayım bu oyuna

" Dota 2 New Bloom Festivali Duyuruldu konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Dota 2 New Bloom Festivali Duyuruldu ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Dota 2 New Bloom Festivali Duyuruldu ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "