Okunma

Kimseler Görmeden Eğlenin


13 Şubat 2009 Cuma 19:46
Kimseler Görmeden Eğlenin

Çalışmaktan sıkıldığınız anlarda etrafınızda birileri varsa eğlenmek için fırsat yaratmanız oldukça zor olur. Ancak Double Vision ile bu işi gizli olarak yapabilirsiniz. Herhangi bir pencere üzerindeyken önceden atadığınız klavye kısayolu ile Double Vision’u çalıştırabilirsiniz. Ufak bir pencere olarak açılan yazılımda saydamlığı ve boyutu ayarlayabiliyorsunuz.

İstemediğiniz Kısımlar Görünmesin

İnternet sitelerinin istemediğiniz kısımlarını atıp sadece işinize yarayan bölümleri belirleyebilirsiniz. Böylece video paylaşım sitelerindeki sadece videoların oynatıldığı ufak pencereleri bulundurabilirsiniz. Tüm işlemlerinizi klavye kısayolları ile halledebileceğiniz yazılımda tek bir tuşla Double Vision’u kapatıp yine bir tuşla internet gezintinizde veya videolarınızda kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

İndirin

:: Yazılımı indirmek için tıklayın. (2,1 MB)

:: Yazılım hakkındaki sorunlarınızı SDN forumlarında cevaplıyoruz.

Bilgi için: Sincell LLC
yazarErdem Yener

Geçmiş yıllardan beri teknoloji dünyasıyla iç içe olan Erdem, yeni haberleri ve teknolojik gelişmeleri paylaşmaktan mutluluk duyuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Kimseler Görmeden Eğlenin konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Kimseler Görmeden Eğlenin ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Kimseler Görmeden Eğlenin ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "