Okunma

Dragon Age: Inquisition’a Büyük Yama


17 Şubat 2015 Salı 07:00
Dragon Age: Inquisition’a Büyük Yama

Dragon Age: Inquisition‘a yeni gelecek olan yama sadece açıkları kapamaktan ibaret değil, oyuna yeni içerikler katacak bir yama olacak.

Bu yüzden yeni çıkacak yamanın denenmesi için beta sürümü yayımlanacak ve beta boyunca değişikliklere gidilecek.

BioWare’nin bloğunda belirttiği üzere “kayıt ile alınacak PC oyuncularından oluşan seçkin bir grup ile kapalı ve geliştiricilere özel bir ortamda” test edilecek yeni yamada oyuna bir çok yenilik gelecek.

Yamada gelecek yeniliklerden bahsedecek olursak en büyük değişiklik the Black Emporium. Bu mekan ölümsüz bir sahibi olan gizemli bir yeraltı dükkanı. The Black Emporium’da yeni eşyalar ve araçlar, silahlar, aksesuarlar, materyaller ve şematikler olacak. Ayrıca bu mekanda Inquisitor’umuzun dış görünüşünü değiştirebileceğimiz the Mirror of Transformation ile tanışacağız.

En önemli değişikliklerden birisi ise the Undercroft’a eklenecek olan party storage. Fazladan gelecek alan ile üzerimizde materyal taşımamıza gerek kalmayacak. Ayrıca zırhlarımızın ve kıyafetlerimizin rengini değiştirebileceğiz.

Son olarak PC single player versiyonuna oto-saldırı tuşu ve ayarlardan altyazıların fontunu değiştirme ile shader kalitesini değiştirme gelecek.

Eğer beta sürümünü test etmek istiyorsanız, yakın zamanda the Keep’ten beta sürümüne kayıt olma seçeneği açılacak.

:: Yeni yamada gelecek yenilikler hakkında neler düşünüyorsunuz?

Kaynak: SüperKarga
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Dragon Age: Inquisition’a Büyük Yama konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Dragon Age: Inquisition’a Büyük Yama ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Dragon Age: Inquisition’a Büyük Yama ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "