Eposta ile daha fazla kişiye ulaşılır mı?


24 Temmuz 2020 Cuma 14:11
Eposta ile daha fazla kişiye ulaşılır mı?

E-mail marketing bir şirketin dijital pazarlama süreçlerinin en önemli adımlarından biri olarak karşımıza çıkıyor. Bu süreci iyi yönetmek, hem pazarlama sürecinizde hem de harcadığınız para konusunda sizlere yarar sağlayacak. Eğer kendiniz yönetmeyi planlamıyorsanız da doğru hizmeti satın alabilecek yeri bulmanız gerekiyor. Güzel Hosting de e-mail marketing konusunda destek alabileceğiniz şirketlerden biri. 2008 yılından beri faaliyetlerine devam eden şirket, sektörün öncüleri arasında.

E-mail marketing için Güzel Hosting çözümlerini değerlendirin!

Toplu mail, bir diğer söyleyişe e-mail marketing hizmetleri, binlerce üyenize aynı anda ulaştırabileceğiniz e-posta gönderimlerinizi yapabileceğiniz bir servistir. En kolay e-mail marketing ile birlikte siz de binlerce üyelerinize dilediğiniz her zaman ulaşabilir, potansiyel müşterilerinize ulaşarak gerçek müşteriler kazanabilir ve satışlarınızı arttırabilirsiniz.

Toplu mail hizmetlerinin firmalara birçok katkısı bulunmaktadır. Öncelikli olarak satışlarınızı arttırma konusunda sadık müşteriler kazanmak ve marka algısını güçlendirme noktasında toplu mail hizmeti ile beraber siz de kişiselleştirilmiş e-posta pazarlama ile sadık müşteriler yaratabilirsiniz.

e-mail marketing-cozumu-guzel-hosting (2)

Spam klasörüne düşmeden toplu mail gönderin

E-posta çalışmalarınızda, toplu mail gönderimlerinizi yaparken izinli e-posta üyelerinizin doğrudan gelen kutusuna düşecek şekilde gönderimler yapabilirsiniz. Yüksek kaliteli altyapı sayesinde tüm e-posta gönderimleriniz, posta kutularında spam klasörlerine düşmeden doğrudan gelen kutusuna düşer ve görünürlüğü de böylelikle artırırsınız.

Hazır tasarlanmış şablonlarla beraber ihtiyacınız olan alana göre e-postalar tasarlayabilir ve dakikalar içerisinde özel şablonunuzu da hazırlamış olabilirsiniz. Mobil cihazlara dahi uyumlu e-posta gönderimlerinizi yapabileceğiniz, potansiyel müşterilerinize ulaşarak satışa yönelik artırım kazanabileceğiniz karlı hizmetler için Güzel Hosting Toplu Mail hizmetlerini inceleyin.

E-mail Raporlama ile Gönderimleri Kontrol Edin!

Hedefiniz en doğru şekilde e-mail marketing çalışmasıysa, başarılı olma konusunda raporlara göz atmanız önemlidir. Çıkan raporlarla ilgili doğru analizler, sizi en doğru toplu mail gönderiminde potansiyel müşterilere yaklaşmanızı sağlayacaktır.

Oluşturacağınız mail kampanyalarında, maillerinizle ilgilenen müşterilerin iletilen mailleri açma, açmama sayıları, hedef müşterilerde kaç kişiye ulaşıp ulaşmadığı ya da maile tıklanma, tıklanmama sayılarını doğrudan görebiliyorsunuz. 

Raporlarla ilgili en doğru analizler sayesinde rakiplerinizden sıyrılarak, özel gün kutlamalarından kampanyalara ve hatta özel tekliflere kadar birçok özel mail kampanyaları oluşturabilir ve mail pazarlama performanslarınızı da böylelikle arttırabilirsiniz. 

Toplu mail hizmetine dair tüm detaylara buradan ulaşabilir, dilediğiniz zaman Güzel Hosting‘in satış temsilcileriyle görüşmeler yapabilir ve aklınıza takılan tüm sorulara yanıt bulabilirsiniz.
yazarMustafa Büyükçağlayan

Teknolojik gelişmelerin insanlığa yön vereceğine inanan Mustafa Büyükçağlayan; Dijital pazarlama alanındaki çalışmalarını 3 yıla yakın bir süredir devam ettiriyor. Bilginin paylaştıkça çoğaldığına inandığı için bilişim ve teknoloji alanında makaleler yazıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Abone ol
Bildir
guest
1 Yorum
Dahili geri bildirimler
Tüm yorumlar
Teknoloji Dostu
Teknoloji Dostu
5 ay önce

Mail adreslerine izinsiz posta gönderip milleti taciz etmeyin. 2020 yılına geldik halen 90 ların aklı ile iş yapıyorsunuz

" Eposta ile daha fazla kişiye ulaşılır mı? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Eposta ile daha fazla kişiye ulaşılır mı? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Eposta ile daha fazla kişiye ulaşılır mı? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 Türkiye'de ilk! Galaxy S21 Ultra kutu açılımı Türkiye'de ilk! Galaxy S21 Ultra kutu açılımı
  2. 2 QCY T5 Bluetooth kulaklık incelemesi QCY T5 Bluetooth kulaklık incelemesi
  3. 3 Uygun fiyatlı realme Watch S kutusundan çıkıyor! Uygun fiyatlı realme Watch S kutusundan çıkıyor!
  4. 4 Tuzla Teknoloji Müzesi'nde tarihe tanıklık ettik Tuzla Teknoloji Müzesi'nde tarihe tanıklık ettik
  5. 5 SDN ofisi parayı ne yapıyor? SDN ofisi parayı ne yapıyor?
  6. 6 Dünyanın en büyük AirPods'u kutusundan çıkıyor! Dünyanın en büyük AirPods'u kutusundan çıkıyor!
  7. 7 Facebook hem kabul etti hem 'tehdit' etti Facebook hem kabul etti hem 'tehdit' etti
  8. 8 Arçelik 9 Serisi A65 A 955 A 4K Smart TV incelemesi Arçelik 9 Serisi A65 A 955 A 4K Smart TV incelemesi
  9. 9 300x zoom ile telefona yakından baktık! 300x zoom ile telefona yakından baktık!
  10. 10 A101’den 35 TL’ye yüz temizleme cihazı alıp denedik! A101’den 35 TL’ye yüz temizleme cihazı alıp denedik!