Okunma

E-Postalarınızı Zamanlayın


17 Ağustos 2008 Pazar 10:30
E-Postalarınızı Zamanlayın
Artık neredeyse tüm e-posta servislerinde bulunan e-posta işaretleme özelliğiyle yıldızınız barışmadıysa, HitMeLater derdinize çare olabilir. O sırada ilgilenemeyeceğiniz bir e-posta aldınız ancak daha sonra unutmanız da olası. Tek yapmanız gereken, e-postayı kaç saat sonra almak istediğinizi başa getirerek [email protected] şeklinde yönlendirmeniz. Örneğin e-postayı 6 saat sonra okuyabilecekseniz, [email protected] adresine yönlendirmeniz yeterli.

5 Dakika Daha Lütfen

1000 saate kadar erteleyebildiğiniz e-postaları dilerseniz [email protected] gibi yönlendirerek haftanın o gününde almanız da mümkün. Eğer yazım hatası yaparsanız, HitMeLater servisi hemen geri bir bilgilendirme yollayarak, düzeltme yapmanızı rica ediyor.

Herhangi bir kaydın gerekmediği servis, tüm e-postaları kimsenin okumadığı güvenli sunucularda tuttuklarını belirtse de, fazla kişisel olanları HitMeLater‘a göndermeden önce bir kere düşünmenizde fayda var.

Bilgi İçin: HitMeLater
Yazan: Erhan Kahraman
SDN – http://shiftdelete.net
yazarVolkan Bilgin

14 yıldır profosyonel olarak bilişim sektöründe çalışan Volkan tam bir teknoloji meraklısı, sinema tutkunu, oyun bağımlısı. Bir çok teknolojinin çıkışına şahitlik eden Volkan ayrıca müzik, resim ve heykelle de uğraşıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" E-Postalarınızı Zamanlayın konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere E-Postalarınızı Zamanlayın ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda E-Postalarınızı Zamanlayın ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "