Okunma

Ege, Sahibinden’i Sahiplendi


16 Nisan 2009 Perşembe 11:26
Ege, Sahibinden’i Sahiplendi

Sahibinden.com, hızla büyümeye devam ediyor. Ayda 1 milyar kez tıklanan ve 7 milyon tekil kullanıcı tarafından ziyaret edilen portalda, son 8 ayda yapılan arama sonuçlarının bölgesel dağılımına bakıldığında, Ege Bölgesi’nde yüzde 200’lük bir artış olduğu gözleniyor. İstanbul merkez ofisinden sonra Anadolu’daki ilk ofisini Aralık 2008’de Ankara’da açan sahibinden.com, Ege Bölgesi’nden gördüğü bu yoğun ilgi karşısında, ikinci ofisini Nisan 2009’da İzmir’de faaliyete geçirdi.


Ege insanının yeni favori sitelerinden biri Sahibinden.com oldu.

Ege Bölgesi’nden büyük ilgi gören sahibinden.com, son 6 ayda bölgeden gelen yeni tekil ziyaretçi sayısını da önemli oranda artırdı. 96 ana kategoriden oluşan portalda otomobilden kozmetiğe, antika eşyalardan cep telefonlarına, motosikletten dikiş makinesine hatta helikopterden deniz motosikletine kadar yüz binlerce ürüne ulaşmak mümkün. sahibinden.com’da Egeliler’in en çok aradıkları ürün otomobil. Otomobili sırasıyla satılık konutlar ve kiralık konutlar izliyor.

:: Sahibinden.com’dan hiç alışveriş yaptınız mı?

Bilgi: Sahibinden.com
yazarMelih Çelik

Gazeteciler Mahallesi Yazarlar Sokak doğumlu olduğu için meslek olarak gazeteciliği seçmiştir. Şu sıralar, geçmişte kendisi için söylenen 'internette on editör gücündedir' ünvanını yeniden almak için uğraşmaktadır.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Ege, Sahibinden’i Sahiplendi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Ege, Sahibinden’i Sahiplendi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Ege, Sahibinden’i Sahiplendi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "