Okunma

Ekonomik Koşullarından Büyüyerek Çıkma


14 Eylül 2009 Pazartesi 07:32
Ekonomik Koşullarından Büyüyerek Çıkma

Bu yıl üçüncüsü düzenlenen EMC Forum’da, konuların özellikle işletmelerin bugünkü ekonomik koşullardan daha güçlü ve büyüyerek çıkmalarını sağlamak amacı ile ele alınacağı bilgisini veren EMC Türkiye, Mısır, Libya Genel Müdürü Cem Fındıkoğlu; “Bilgi altyapısının verimliliğini artırmayı başaran işletmeler, ekonomi açısından yaşamakta olduğumuz geçiş dönemini güçlenerek ve büyüyerek arkalarında bırakabilecekler. Sektör duayenlerini ve konusunda uzman bir çoğunluğu bir araya getiren EMC Forum, yol gösterici, önemli bir platform.şeklinde konuştu.

 

EMC dünya çapında her sektörden, her ölçekte kamu ya da özel kuruluşlarla çalışıyor. 

 

EMC, sağladığı veri depolama ve yönetimi sistemleri ile kuruluşların bilgilerini daha iyi ve daha düşük maliyetlerle yönetmeleri, korumaları ve paylaşabilmeleri adına ürün, hizmet ve çözümler üretiyor. Tüm bunlarla birlikte; bilginin yaşam sürecinden maksimum değeri almalarına imkan yaratıyor. EMC’nin müşterileri arasında, bankalar, finansal hizmet kuruluşları, üreticiler, sağlık kuruluşları, ilaç şirketleri, bilim kuruluşları, Internet hizmeti ve telekomünikasyon hizmeti sunan kuruluşlar, havayolu şirketleri, nakliye şirketleri, eğitim kuruluşları, kamu kuruluşları ve daha birçok kuruluş yer alıyor.

Aralarında Fujitsu, Gantek Teknoloji, Proline, Accenture, Cisco, Ericsson, Glasshouse, KoçSistem, NGN, SAP, Siemens, Vmware, Arena ve Avnet gibi katılımcalrın yer aldığı EMC Forum 2009’un konu başlıkları; sanallaştırma, tekilleştirme, konsolidasyon, email arşivleme, bütünleşik veri depolama, içerik yönetimi, iş sürekliliği ve felaket kurtarma şeklinde belirlendi.

:: EMC’nin veri depolama sistemlerini biliyor musunuz?
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Ekonomik Koşullarından Büyüyerek Çıkma konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Ekonomik Koşullarından Büyüyerek Çıkma ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Ekonomik Koşullarından Büyüyerek Çıkma ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "