Okunma

Elon Musk’ın rekor cezaya tepkisi şaşırttı!


30 Ekim 2018 Salı 11:18
Elon Musk’ın rekor cezaya tepkisi şaşırttı!

Tesla ve SpaceX‘in başı olan Elon Musk dünyanın en pahalı uyuşturucu şakasının ardından herkesi şaşırtan bir tepki verdi. Amerika Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu tarafından 20 milyon dolar cezaya çarptırılan Musk, buna rağmen yaptığı şakanın milyonlara değer olduğunu düşünüyor.

Elon Musk’a göre yaptığı şaka 20 milyon dolara değer!

Twitter kullanıcısı James Patten, sosyal medyada takipçilerin aktiflik oranları hakkında yorum yapan Musk’a şu soruyu yöneltti: “Peki, sana 20 milyona mal olana ne dersin, onun ‘beğenme’ oranı nedir?”

Bu sorunun ardından Elon Musk iki kelime ile cevap verdi: “Buna değdi!”

Elon Musk geçtiğimiz haftalarda attığı tweet’in şaka olduğunu belirtmiş olmasına rağmen, ciddi bir tepki ve sosyal medya linci ile karşılaştı. Musk bu olayların ardından Tesla yönetim kurulundaki görevinden uzaklaştırılırken, 20 milyon dolarlık cezaya çarptırıldı. Tesla şirketi de ayrıca 20 milyonluk bir ceza ile karşı karşıya kaldı.

Yaptığı işlerin yanı sıra sosyal medyanın da sürekli gündeminde olan Musk’ın hiçbir şekilde pişman olmaması gerçekten oldukça ilginç. Siz ne düşünüyorsunuz?
yazarEmin Çıtak

Tamriel'in bağrından kopup gelen Emin, sıkı bir TES ve Dark Souls hayranıdır, tam bir oyun delisidir. Çok uzun zamandır oyun oynuyor, tam çözüm çekip, inceleme yazıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

13 yorum - “Elon Musk’ın rekor cezaya tepkisi şaşırttı!”

 1. Anonim dedi ki:

  her zaman zirvedekini kıskananlar vardır. kabul edin şunu artık.

 2. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Adam, adam yaa cidden Trump n yerine geçirin bu adamı 500 T marsa gitsin

 3. Anonim dedi ki:

  Para olunca cezanın bbüyüklüğü küçüklüğü önemli deil, zenginin şakası bile bir başka

 4. Anonim dedi ki:

  Elon haricindeki amerikalı milyarderlerin hepsi küresel para baronlarının köpeğidir. İstedikleri anda Apple Amazon Facebook Googlle gibi devleri sıfıra indirebilirler. Elon bu gün parasız kalsa birkaç ay içinde tekrar bir patentle gelip milyar dolarlık olur. Diğerleri balondur.

 5. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Adam içinden geldiği gibi davranıyor diğerleri gibi kukla değil, helalin var adamsın.👍👍

  1. Anonim dedi ki:

   Aynen bro Elon Musk adamdır!

 6. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Bu adamı yok etmek için herşeyi yapıyorlar, bi lafı var musk ın “ Hepimiz bir gemideyiz hep birlikte batıyoruz, bu durumu değiştirmek için çalışıyorum herkes de bu konuda bizimle birlikte çalışabilir diyor ve Tesla ya ait bütün patentler halka açık bir şekilde sergileniyor isteyen istediği gibi kullansın yeter ki dünyayı kurtaralım diye.

 7. Anonim dedi ki:

  Adam kendi parasi ile kendini resil ediyor ve bundan zevk aldigini soyluyor, zevkler ve renkler tartisilmaz 🙂

 8. Anonim dedi ki:

  hela be

 9. Anonim dedi ki:

  buradaki chomariuslarda anlamadı…

 10. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Demek ki kıskançlık onlarda da var. Meyve veren ağacı taşlıyor resmen adamlar.

 11. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Megalomani

 12. Anonim dedi ki:

  zevk ve para onun yorum yok

" Elon Musk’ın rekor cezaya tepkisi şaşırttı! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Elon Musk’ın rekor cezaya tepkisi şaşırttı! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Elon Musk’ın rekor cezaya tepkisi şaşırttı! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "