Okunma

Şirketler İçin Bulut Ve Depoloma Tavsiyeleri


10 Aralık 2010 Cuma 13:30
Şirketler İçin Bulut Ve Depoloma Tavsiyeleri

Uzmanların hazırladığı, başarılı bir iş yaşamı listelerinde ‘teknoloji yatırımları’ en üst sıralarda yer alıyor. Son yıllarda sadece teknoloji şirketleri değil KOBİ‘ler ve ufak işletmeler bile dijital dünyanın kanatları altına girmeye başladı.

Durum bu kadar önemliyken çoğu şirket ne tarz teknolojilere yatırım yapmaları gerektiğini bilmiyor. Depoloma hizmetleri kullanmayan şirketlerin sayısı ise küçümsenmeyecek kadar yüksek bir rakam. Peki, şirketiniz için ne tarz depoloma hizmetleri kullanmanız gerekiyor?

Ne Tarz Hizmetlere Yatırım Yapmalısınız?

Son dönemin en çok konuşulan teknolojisi bulut bilişim (cloud computing) şirketinize gibi yenilikler katacak? Tüm bu önemli soruları  EMC‘nin Türkiye ve EMEA yöneticisi Fırat Öztürk‘e yönelttik. İşte EMC‘in sunduğu hizmetlerden şirketlere yön verecek bilgilere kadar önemli soruların cevabını veren röportajımız

:: Şirketinizde düzenli veri depolomaya önem veriyor musunuz?

 
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Şirketler İçin Bulut Ve Depoloma Tavsiyeleri konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Şirketler İçin Bulut Ve Depoloma Tavsiyeleri ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Şirketler İçin Bulut Ve Depoloma Tavsiyeleri ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "