En ilginç Kickstarter projeleri – 10


05 Haziran 2020 Cuma 22:15

kickstarter, kitle fonlaması, teknolojik ürünler, indiegogo

Hepsi bir arada akıllı süpürge: ROIDMI X30 Pro

ROIDMI için bir tür gırgırın modernleşmiş tasarımın elektrikli süpürge ile birleşimi dersek yanılmış olmayız. Gırgır bildiğiniz gibi, ülkemizden çıkan ve elektrikli süpürge devrimi öncesi, önemli bir Türk girişimi olarak yurtdışına bile açılmıştı. İşte indiegogo üzerinde fonlanan projenin detayları.

ROIDMI X30 Pro ve özellikleri

İşte ROIDMI, gırgırlarda kullanılan ve tozu içine doğru çeken fırça sisteminin çok daha gelişmiş bir versiyonuna sahip. Daha çok robot süpürgelerde buna benzer fırça sistemleri karşımıza çıkıyor.

ROIDMI aslında çok da kullanışlı olan fırça sistemiyle tozu süpürgenin ağzına doğru veriyor ve özellikle halıların derinlerine giren fırça sayesinde çok daha derinlemesine bir temizlik vaad ediyor.

Aynı zamanda süpürgenin arkasına mıknatısla bağlanan özel bir mop ile süpürge, halı dışında alanlarda da kolayca zemine oturabiliyor ve daha temiz bir yüzey bırakıyor. Bu arada mop kısmı gövdeden ayrılıp, yine otomatik bir şekilde süpürge ağzına bağlanabiliyor. Böylece halı gibi alanlarda süpürgenin bu kısmı size zorluk çıkarmıyor.

kickstarter, kitle fonlaması, teknolojik ürünler, indiegogo

Bu arada, bahsettiğimiz fırçalı sistem tabii ki ilk defa bu süpürgede kullanılmıyor. Ancak V-shape denilen bu fırça adı üstünde her türlü boşluğa girebilmek için v şeklinde sivri uçlara sahip.

Novaron adlı antimikrobiyal bir filtreye sahip olan süpürge, süpürdüğü alanların sadece tozunu çekmekle kalmıyor aynı zamanda bir tür dezenfekte işlemi de gerçekleştiriyor. ROIDMI bu temizliği, gümüş temelli bir teknolojiyle gerçekleştiriyor. Süpürge 120.000 RPM emiş gücüne sahip güçlü bir motora sahip. Yani karşımızda önüne gelen her tozu emebilen bir teknolojik ürün var.

Hayvanların tüyünü alan aparattan, el süpürgesi aparatına kadar birçok parçası olan süpürge, duvara takılan şarj noktası üzerinde manyetik şarj olabiliyor. Süpürgede biriken tozu boşaltmak ise sadece bir düğmeye basarak gerçekleşiyor. Toz bölmesini çıkarıp ağzını çöpe tutarken, kırmızı bir düğmeye bastığınızda temassız bir şekilde bölmeyi boşaltıyorsunuz.

Dediğimiz gibi özel bir filtre ile bakteri ve mikropları öldüren süpürge, çektiği tozları zararsız bir toz yığınına çeviriyor. Bu ilginç teknolojik ürün, tüm ekstra temizlik parçalarıyla birlikte indiegogo üzerinde 499 dolar fiyat etiketine sahip. Proje hakkında daha fazla detaya indiegogo sayfası üzerinden ulaşabilirsiniz.
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “En ilginç Kickstarter projeleri – 10”

 1. Ziyaretçi dedi ki:

  Bunların hiç biri ilginç değil. Özellikle sondaki süpürge Dyson yıllardır o tarzda kablosuz süpürgeler yapıyor.

" En ilginç Kickstarter projeleri – 10 konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere En ilginç Kickstarter projeleri – 10 ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda En ilginç Kickstarter projeleri – 10 ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

 1. 1 En efsane telefon bu! Lenovo Legion Pro inceleme En efsane telefon bu! Lenovo Legion Pro inceleme
 2. 2 Yıllardır beklenen teknoloji! Mırıldanarak şarkı bulduk Yıllardır beklenen teknoloji! Mırıldanarak şarkı bulduk
 3. 3 Şarj canavarı realme 7 Pro kutusundan çıkıyor! Şarj canavarı realme 7 Pro kutusundan çıkıyor!
 4. 4 Yedeklediğimiz veriler ne kadar güvende? İşte cevabı! Yedeklediğimiz veriler ne kadar güvende? İşte cevabı!
 5. 5 Vivo X50 Pro elimizde! Türkiye'de ilk... Vivo X50 Pro elimizde! Türkiye'de ilk...
 6. 6 1 ayda 16 bin liralık kasa topladık! 1 ayda 16 bin liralık kasa topladık!
 7. 7 Online market alışverişi artık çok kolay! Online market alışverişi artık çok kolay!
 8. 8 11 yaşındaki Kerem'den EBA ve tablet tavsiyeleri! 11 yaşındaki Kerem'den EBA ve tablet tavsiyeleri!
 9. 9 Oppo Reno4 inceleme - Tasarıma bayıldık! Oppo Reno4 inceleme - Tasarıma bayıldık!
 10. 10 Furkan 10 bin liralık drone'u kırdı! - Neler oldu? Furkan 10 bin liralık drone'u kırdı! - Neler oldu?