En ilginç Kickstarter projeleri – 11


12 Haziran 2020 Cuma 22:00

kickstarter, kitle fonlaması, indiegogo, teknolojik ürün

Şeffaf UV fitreli maske: Leaf

Leaf kendisini dünyanın ilk şeffaf yapıda UV filtreli maskesi olarak lanse ediyor. Özellikle gün içinde kullandığımız maskeler hem nefes almamızı olumsuz etkiliyor hem de sosyal ilişkilerimizde de olumsuz etkilere neden oluyor.

İşte Leaf hem görünüş hem de hava filtrelizasyon meselesini aynı anda çözmeye niyetlenen bir teknolojik ürün. İşte indiegogo projesinin detayları.

Leaf ve özellikleri

Leaf, öncelikle şeffaf yapılı bir N95 tipi maske. Ağız burun ve çeneyi kaplayan bu yuvarlak yapılı maske, öncelikle maske ardına gizlenen gülüşünüzü ortaya çıkarmayı hedeflemiş.

Ancak maskenin en önemli özelliği, hava filtrelemesini UV filtrelizasyon ile yapıyor olması. Maskenin şeffaf olmayan tek yeri olan alt çene kısmında filtrelizasyon boşlukları yer alıyor. Bu filtreler 0.3 mikron seviyesinde hava geçirgenliğine sahip.

Bu da maskenin yüzde 99.997 oranında geçirgenliğe sahip olmasını sağlıyor. Zaten maskenin dış yapısı hem nem hem de oz geçirmesini engelliyor.

kickstarter, kitle fonlaması, indiegogo, teknolojik ürün

UV – C patojen filtrelizasyonunu, U serisi Hepa filtre ile yapan maske, aynı zamanda, soluduğunuz havanın temiz olmasını sağlamak için karbon filtreye de sahip. Hava öncelikle karbon filtrede temizleniyor. Bu filtreden geçen patojenler ise UV – C filtre sayesinde maske içine giremiyor.

Bu arada bu akıllı maske, aplikasyon üzerinden de size soluduğunuz havanın kalitesini gösterebiliyor. Ancak maskenin üç ayrı modeli var. Bunlardan Leaf Hepa, sadece U serisi Hepa filtreye sahip. Leaf UV ise hem Hepa hem de karbon filtreyle karşımıza çıkıyor. Leaf Pro ise hem bu filtrelere hem de akıllı hava kalitesi kontrol sistemine sahip.

Leaf Hepa 49 dolar, Leaf UV 89 dolar, Leaf Pro ise 199 dolar fiyat etiketiyle indiegogo üzerinden satın alınabiliyor. Kitle fonlaması projesi hakkında daha fazla detaya indiegogo sayfası üzerinden ulaşabilirsiniz.

Bu haftanın kitle fonlaması projelerini nasıl buldunuz? Yorumlarınızı bekliyoruz.
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “En ilginç Kickstarter projeleri – 11”

 1. Ziyaretçi dedi ki:

  kikstar indiegogo projelerinin %90 u scamdir, orada bir projeye destek olupda eline urun gecen yoktur. internet ve youtube bu sitelerden dolandirilanlarin blog ve videolari kayniyor.

" En ilginç Kickstarter projeleri – 11 konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere En ilginç Kickstarter projeleri – 11 ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda En ilginç Kickstarter projeleri – 11 ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

 1. 1 En efsane telefon bu! Lenovo Legion Pro inceleme En efsane telefon bu! Lenovo Legion Pro inceleme
 2. 2 Yıllardır beklenen teknoloji! Mırıldanarak şarkı bulduk Yıllardır beklenen teknoloji! Mırıldanarak şarkı bulduk
 3. 3 Şarj canavarı realme 7 Pro kutusundan çıkıyor! Şarj canavarı realme 7 Pro kutusundan çıkıyor!
 4. 4 Yedeklediğimiz veriler ne kadar güvende? İşte cevabı! Yedeklediğimiz veriler ne kadar güvende? İşte cevabı!
 5. 5 Vivo X50 Pro elimizde! Türkiye'de ilk... Vivo X50 Pro elimizde! Türkiye'de ilk...
 6. 6 1 ayda 16 bin liralık kasa topladık! 1 ayda 16 bin liralık kasa topladık!
 7. 7 Online market alışverişi artık çok kolay! Online market alışverişi artık çok kolay!
 8. 8 11 yaşındaki Kerem'den EBA ve tablet tavsiyeleri! 11 yaşındaki Kerem'den EBA ve tablet tavsiyeleri!
 9. 9 Oppo Reno4 inceleme - Tasarıma bayıldık! Oppo Reno4 inceleme - Tasarıma bayıldık!
 10. 10 Furkan 10 bin liralık drone'u kırdı! - Neler oldu? Furkan 10 bin liralık drone'u kırdı! - Neler oldu?