En ilginç Kickstarter projeleri – 12


19 Haziran 2020 Cuma 21:00

kickstarter, kitle fonlaması, indiegogo, teknolojik ürünAğrı gideren nano teknoloji: Kailo

Kailo, nanoteknoloji ile geliştirilmiş bir tür ağrı bandı. Ancak tabii ki bu kadar basit bir şekilde açıklamak yanlış olur. Peki, kolayca vücudunuzun herhangi bir yerine takılabilen bu teknolojik ürün nasıl çalışıyor?

Kailo nasıl çalışıyor?

Kailo, indiegogo platformu üzerinde yayınlanan ve başarıya ulaşmış projelerden biri. Ve proje çoktan birçok destekçisine ulaşmış. Site üzerinde de hala satın almak mümkün. Teknolojik ürün, aslında bilim kurgu filmlerinde görmeye alıştığımız türde, vücuda yapışan bir esnek devre şeklinde.

Ancak bu esnek yapı, tamamen vücudun biyo elektriğinden faydalanıyor. Cihazı acının yoğun olduğu bölgeye takmanız, çalışması için yeterli. Acı duyulan bölgede sinir uçları ile etkileşime giren cihaz, bölgenin rahatlamasını ve acı ve ağrıların azalmasını sağlıyor.

kickstarter, kitle fonlaması, indiegogo, teknolojik ürün

Cihazda, biyo anten dediğimiz ve sinir uçları ile iletişime giren, acının azalması ve ortadan kalkması için çalışan bir düzenek bulunuyor. Yine bu antenlerin vücutla olan bağlantısı için çalışan 60 nm boyutunda nano kapasitörlerle kaplanmış durumda.

Kailo projesi, çalışmadığını düşündüğünüz durumlarda 30 gün koşulsuz iade hakkı da tanımış durumda. Bu arada cihazın tam randımanlı çalışması için, ağrının en şiddetli olduğu ağrı merkezine yerleştirilmesi gerekiyor. Kailo isteyen müşterilerine bu konuda da bilgilendirmeler yapıyor.

Şu an için Kailo, indiegogo üzerinde 119 dolar fiyatına sahip. Kitle fonlaması projesi hakkında daha fazla detaya indiegogo sayfası üzerinden ulaşabilirsiniz.
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" En ilginç Kickstarter projeleri – 12 konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere En ilginç Kickstarter projeleri – 12 ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda En ilginç Kickstarter projeleri – 12 ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 SDN ofisi için yeni bir alışveriş deneyimi yaşadık! SDN ofisi için yeni bir alışveriş deneyimi yaşadık!
  2. 2 Sony WH-1000XM4 efsane kulaklık elimizde! Sony WH-1000XM4 efsane kulaklık elimizde!
  3. 3 Beklenen telefon iPhone 12 elimizde! Beklenen telefon iPhone 12 elimizde!
  4. 4 Samsung Galaxy S20 FE satın almak için 5 sebep! Samsung Galaxy S20 FE satın almak için 5 sebep!
  5. 5 11 yaşındaki teknoloji editörünün çantasında ne var? 11 yaşındaki teknoloji editörünün çantasında ne var?
  6. 6 SDN ofisi olarak Karadeniz'i turladık! SDN ofisi olarak Karadeniz'i turladık!
  7. 7 Bedava kahve getiren uygulamalar Bedava kahve getiren uygulamalar
  8. 8 iPhone 12 Pro kutusundan çıkıyor (Video) iPhone 12 Pro kutusundan çıkıyor (Video)
  9. 9 Kojima yeni oyunu için harekete geçti Kojima yeni oyunu için harekete geçti
  10. 10 Buraların kralı neden Samsung? Buraların kralı neden Samsung?