En ilginç Kickstarter projeleri – 12


19 Haziran 2020 Cuma 21:00

kickstarter, kitle fonlaması, indiegogo, teknolojik ürün

Temizliğin yeni hali: W’air

W’air, özellikle narin kıyafetler ve çıkmayan lekeler için yeni bir çözümle karşımıza çıkıyor. Her ne kadar modern çamaşır makineleri, elde yıkama devrinin sonunu getirmiş olsa da bugün halen evlerde, narin kıyafetler ve çıkmayan lekeler için elde yıkama ritüelleri uygulanmaya devam ediyor.

W’air ne işe yariyor?

İşte bu ilginç teknolojik ürün, sadece su ve deterjanla, çok kısa sürede etkili bir temizlik sunma vaadiyle karşımıza çıkıyor. Bir tür havalı su pompası şeklinde çalışan cihaz, içinde yer alan suyu, havayla bir araya getirerek, tuttuğunuz yüzeye sıkıyor.

W’air, bakterilerin oluşması, koku ve leke gidermesinin yanında, kıyafetlerinizi çamaşır makinesinde çok daha az yıkanmasının da önünü açıyor. Sadece su ve az miktar deterjan sayesinde, kıyafetlerin derinlerine nüfuz edebilen ürün, uzun süre makineye atmadan kıyafetlerinizi kullanmanızı sağlıyor. Böylece kıyafetleriniz daha az yıpranıyor ve daha uzun süre kullanabiliyorsunuz.

Spor ayakkabı gibi, kirlenen ve bazen makineye atarak zarar verdiğimiz ya da silerek temizlemeye çalıştığımız ürünleri de W’air ile çok kısa sürede temizlemek mümkün. Kısacası, basit ama etkili bir teknoloji ile karşımıza çıkan teknolojik ürün, bu etkili çözümün karşılığını indiegogo üzerinde de almış bulunuyor.

Şu an için teknolojik ürün, indiegogo üzerinde 150 sterlin fiyata sahip. Kitle fonlaması projesi hakkında daha fazla bilgiye indiegogo sayfası üzerinden ulaşabilirsiniz. Bu haftanın projelerini nasıl buldunuz? Yorumlarınızı bekliyoruz.
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" En ilginç Kickstarter projeleri – 12 konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere En ilginç Kickstarter projeleri – 12 ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda En ilginç Kickstarter projeleri – 12 ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 SDN ofisi için yeni bir alışveriş deneyimi yaşadık! SDN ofisi için yeni bir alışveriş deneyimi yaşadık!
  2. 2 Sony WH-1000XM4 efsane kulaklık elimizde! Sony WH-1000XM4 efsane kulaklık elimizde!
  3. 3 Beklenen telefon iPhone 12 elimizde! Beklenen telefon iPhone 12 elimizde!
  4. 4 Samsung Galaxy S20 FE satın almak için 5 sebep! Samsung Galaxy S20 FE satın almak için 5 sebep!
  5. 5 11 yaşındaki teknoloji editörünün çantasında ne var? 11 yaşındaki teknoloji editörünün çantasında ne var?
  6. 6 SDN ofisi olarak Karadeniz'i turladık! SDN ofisi olarak Karadeniz'i turladık!
  7. 7 Bedava kahve getiren uygulamalar Bedava kahve getiren uygulamalar
  8. 8 iPhone 12 Pro kutusundan çıkıyor (Video) iPhone 12 Pro kutusundan çıkıyor (Video)
  9. 9 Kojima yeni oyunu için harekete geçti Kojima yeni oyunu için harekete geçti
  10. 10 Buraların kralı neden Samsung? Buraların kralı neden Samsung?