En ilginç Kickstarter projeleri


17 Nisan 2020 Cuma 20:30

kitle fonlaması, kickstarterŞarj edilebilir mobil jeneratör: Monster X

Monster X, bildiğimiz jeneratörlerden çok farklı. Aslında piyasada hali hazırda şarj edilerek çalışan jeneratörler var. Ancak Monster X, neredeyse bir Powerbank kadar hızlı doluyor. İşte Indiegogo üzerinden fonlanan kitle fonlaması projesinin detayları.

Monster X nasıl çalışıyor?

Monster X jeneratör, standart bir ev prizi gibi 2000W güç çıkışı sağlayabiliyor. Böylece bir elektrik kesintisinde saatlerce ev tipi cihazların normal randımanında çalışmasını sağlaması mümkün oluyor.

Tamamen boşalan bir Monster X jeneratör tam anlamıyla bitmeden, standart bir fişten beslenerek sadece iki saat içinde tam dolu hale gelebiliyor.

Her ne kadar elde taşınabilecek boyut ve ağırlıkta da olsa, jeneratör tam tamına 345,600 mAh gücüne sahip. Bu arada Monster X sadece 12 kg ağırlığında. Bu hafifliğini ise yüksek kapasiteli lityum iyon pillere ve alüminyum gövdesine borçlu.

Mobil jeneratör, yüksek kapasiteli, 3A lityum iyon pillerle kaplanmış. Bu arada Monster X, elektrikli aracı olanlar içinde kurtarıcı. Şarjı biten aracınızın menzilini 12 km kadar daha uzatabilirsiniz.

Jeneratör, her ne kadar ABD şartlarına göre hazırlanmış görünse de Avrupa standartlarına göre tasarlanmış yani 220V çıkışlı versiyonları da mevcut. Cihazda, İki adet 60W destekli USB-C, iki adet 12W destekli USB-A, 2 adet ise Hızlı Şarj sağlayan 28W destekli USB-A çıkışı bulunuyor.

Aynı zamanda solar, taşınabilir bir paneli de bulunan Monster X, 6 saat içinde bu solar panel aracılığıyla dolabiliyor. Hem AC hem DC hem de Solar çıkışı bulunan jeneratörü bu üç çıkıştan aynı anda beslediğinizde sadece 1,5 saat içinde tam dolu hale geliyor.

Belki de mobil jeneratörün en önemli özelliği aynı anda 11 cihazı birden şarj edebilme özelliği. Led ekranı sayesinde, jeneratörün ne kadar enerjisi kaldığını, fazla yüklenme, ısınma gibi uyarıları da takip edebiliyorsunuz.

Monster X tek başına 769 dolar, solar paneliyle birlikte ise 799 dolar fiyatında. Daha detaylı bilgiye projenin Indiegogo sayfasından ulaşabilirsiniz.
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" En ilginç Kickstarter projeleri konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere En ilginç Kickstarter projeleri ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda En ilginç Kickstarter projeleri ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 BİM'den 250 liralık kulaklık alırsanız ne olur? BİM'den 250 liralık kulaklık alırsanız ne olur?
  2. 2 Çekiliş mafyası, insanları kandırıyor mu? Çekiliş mafyası, insanları kandırıyor mu?
  3. 3 Türkiye'de iPhone 12 Pro kutusundan neler çıkıyor? Türkiye'de iPhone 12 Pro kutusundan neler çıkıyor?
  4. 4 MSI Immerse GH61 kulaklık incelemesi! MSI Immerse GH61 kulaklık incelemesi!
  5. 5 Xiaomi Mi 10T Pro kutu açılışı - Efsane telefon! Xiaomi Mi 10T Pro kutu açılışı - Efsane telefon!
  6. 6 Apple saatleri pahalı aksesuarlardan kurtardık! Apple saatleri pahalı aksesuarlardan kurtardık!
  7. 7 FujiFilm X-T200 vLogger KİT inceleme! FujiFilm X-T200 vLogger KİT inceleme!
  8. 8 Mac bilgisayarı yüzde 20 hızlandırdık! Mac bilgisayarı yüzde 20 hızlandırdık!
  9. 9 800 liralık Sphero Mini Robot incelemesi! 800 liralık Sphero Mini Robot incelemesi!
  10. 10 Rode NT-USB Mini inceleme! Rode NT-USB Mini inceleme!