Okunma

En İyi Dedektif Facebook


25 Şubat 2011 Cuma 07:30
En İyi Dedektif Facebook

Bir çok nedenden dolayı yakalanan hırsız yukarıda söylediklerimizi en zor yoldan öğrenmek durumunda kaldı. Soyguncu, yepyeni ceketini giymiş ve elinde çalıntı para tutarken çektiği resmini dünyanın en çok kullanılan sosyal ağ sitesi üzerindeki alanına koydu.

Bu resim ev sahibinin oğlunun profilinde göründüğünde ise ev sahibinin evi çoktan soyulmuştu. Yetkililere başvuran ev sahibi hırsız kiracısını çaldığı eşyalarla birlikte yakalatarak tutuklattı.

:: Facebook üzerinden arkadaşlarınızla ilgili bilmediğiniz bir şey öğrendiniz mi?
yazarGökhan Saltık

ShiftDelete.Net, günlük 230.000 aşan ziyaretçi sayısı ile Türkiye’nin en büyük teknoloji sitesidir. 5 sene önce kurulan site 173.393 üyeye sahiptir. İçeriğini her geçen gün geliştiren ShiftDelete.Net sürekli büyüyen yapısıyla dikkat çekmektedir.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “En İyi Dedektif Facebook”

" En İyi Dedektif Facebook konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere En İyi Dedektif Facebook ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda En İyi Dedektif Facebook ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "