Okunma

Epson’dan Mini CD Fabrikası


09 Ekim 2009 Cuma 04:23
Epson’dan Mini CD Fabrikası

Epson tarafından ilk defa pazara sunulan PP-100N‘de olduğu gibi PP-100N Security de, seri veya ayrı ayrı CD yazdırma ve optik basım olanağı bulunuyor. Günümüzde kurum ve kuruluşların veri güvenliğini önemsemesinden hareketle, Epson geliştirdiği güvenlik özelliği sayesinde, veriler dahili ağa varır varmaz şifreleniyor. Böylece, uygulama sayesinde veriler, ana üniteye yetkisiz giriş yapılsa bile, kullanılmaz hale geliyor. Kısacası veriler, yazdırma işleminin hemen öncesinde deşifre ediliyor.

 

Epson PP-100N ile CD’nin etiket, basımı ve yazdırılması sadece 2 dakika sürüyor.


Her ikisi de ağ uyumlu olan Epson PP-100N ve Epson PP-100N Security cihazları, farklı istasyonlardan da kontrol edilebiliyor. Bu da, birden fazla kullanıcının cihaza aynı anda ulaşabilmesine imkan tanıyor. Disk üreticileri karışık komutlarla uğraşmak yerine, sadece yazdırılacak dosyaları belirtmekle yetinip iş yükünden kurtulurken, ağ trafiği de rahatlıyor. Cihaz üzerinde yer alan durum monitörü ya da çift satırlı ekran, beklemede olan işlerin tümünü inceleme imkanı veriyor. CD çoğaltım işlemlerinin firma içinde çözüm ortağı olan Epson PP100N, saatte 30 CD ve 13 DVD baskı performansıyla, iş süreçlerini kısaltıyor.

ISO Güvenlik Standardı 15408 ile uyumlu olan söz konusu sistem, güvenlik hassasiyeti yüksek veriler için ise, üretilmiş CD/DVDleri çıkarmadan önce, daha önceden oluşturulmuş entegre PIN kodu ya da e-mail ile gönderilecek yönetici onayını sorguluyor. Böylelikle, kontrollü tarama ve güvenli arşivleme olanağı kolayca sağlanabiliyor. Her türlü güvenlik kodu, cihazın üzerinde bulunan tuş takımı ile yapılıyor. Ayrıca PP-100N Security, sağlam kapak kilidi sayesinde ikinci bir koruma kalkanı da oluşturuyor.

:: Böyle bir ürünü ülkemizde en çok kimler alır?
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “Epson’dan Mini CD Fabrikası”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    satın almak istiyorum nasıl alabilirim nasıl ulaşacam size
    telefon nurası gönderirmisiniz .talip************

  2. SDN Okuru dedi ki:

    mini cd faprıkası fiyat nedir

" Epson’dan Mini CD Fabrikası konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Epson’dan Mini CD Fabrikası ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Epson’dan Mini CD Fabrikası ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "