Okunma

Ericsson, Bizitek’i Bünyesine Kattı


28 Mayıs 2009 Perşembe 13:16
Ericsson, Bizitek’i Bünyesine Kattı

Bu anlaşma ile Ericsson yerel Ar-Ge gücünü artırırken, sistem entegrasyon alanındaki liderliğini perçinledi. Anlaşma kapsamında, Bizitek bünyesinde yarı zamanlı pozisyonlar da dahil 117 çalışanın tamamı, bu tarihten itibaren görevlerini Ericsson çatısı altında sürdürecek.

Müşteri İlişkileri Yönetimi (CRM), İş Süreçleri Yönetimi (BPM) ve İnsan Kaynakları Yönetimi’ne (HRM) yönelik yazılımlar geliştirmek üzere, 2000 yılında Probil iştiraki olarak kurulan Bizitek, ayrı bir şirket olarak konumlandırılarak kendi adını “bir Ericsson kuruluşudur” ibaresiyle sürdürmeye devam edecek.

Bizitek’in mevcut müşterileri, aldığı hizmetlere devam ederken, Ericsson’un dünya çapında bilgi birikimi ve finansal istikrarından da faydalanacaklar. Anlaşma sonrası Ericsson portföyündeki uçtan uca çözümler ile Bizitek’in faaliyet göstermediği yan kollar da tamamlanacak ve şirketin sahip olduğu büyüme potansiyeli gerçeğe dönüşecek. Entegrasyon sürecinin, anlaşma tarihinden itibaren bir yıl içinde tamamlanması planlanıyor.

:: Konu hakkındaki düşüncelerinizi buradan paylaşın.
yazarGökhan Saltık

ShiftDelete.Net, günlük 230.000 aşan ziyaretçi sayısı ile Türkiye’nin en büyük teknoloji sitesidir. 5 sene önce kurulan site 173.393 üyeye sahiptir. İçeriğini her geçen gün geliştiren ShiftDelete.Net sürekli büyüyen yapısıyla dikkat çekmektedir.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Ericsson, Bizitek’i Bünyesine Kattı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Ericsson, Bizitek’i Bünyesine Kattı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Ericsson, Bizitek’i Bünyesine Kattı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "