Okunma

eTohum’un Sıradaki Konuğu ideshot


09 Haziran 2009 Salı 08:26
eTohum’un Sıradaki Konuğu ideshot

Yeni ekonomiyle ilgili bilgi ve iş fikri sahibi olan girişimcilerle bu konuda yatırım yapabilecek şirket ve profesyonelleri buluşturan etohum, yeni internet girişimlerini paylaşmaya devam ediyor. 10 Haziran Çarşamba günü İstanbul Esentepe’deki Bersay İletişim Enstitüsü’nde düzenleyeceği toplantıya ideshot.com’u konuk edecek olan etohum, markaların müşterilerle buluşmasını ve onlara yenilikçi öneriler getirmelerini sağlayan bir platform kuran bu sitenin öyküsünü meraklılarla paylaşıyor.


ideshot üzerinde üye firmalara önerilerinizi iletebiliyorsunuz.

Şirketler çoğu zaman ürün ve hizmetlerini kendi içlerine kapanarak geliştirdikleri,  müşterilerinin geri beslemelerini zaman zaman göz ardı edebildikleri ve kağıt formların kullanılmasının yöneticiler için zaman alıcı ve maliyetli bir iş olduğu gerçeğinden yola çıkarak kurulan ideshot.com, markaların müşterileriyle internet ortamında buluşmalarını sağlıyor.

Katılmak İçin

Firmaların müşterileriyle gerçek zamanlı olarak iletişim kurmalarına, onların fikirlerini daha hızlı dinleme fırsatı bulmalarına ve bu doğrultuda yenilikçi hizmetler geliştirebilmelerine yardımcı olan ideshot.com, kullanıcıların sisteme üye olan şirketler için öneriler getirebildikleri bir platform niteliği taşıyor. İki genç girişimci Metin Kahraman ve Harun Pekşen tarafından kurulan ideshot.com’u konuk eden etohum toplantısı internet girişimleriyle ilgilenenler için birinci ağızdan bilgi alma fırsatı sunuyor.

etohum etkinlikleri hakkında bilgi almak ya da katılımın ücretsiz olduğu toplantılara katılmak için ise etohum.com adresine girilmesi yeterli oluyor.

:: eTohum toplantılarına daha önce katıldınız mı?

Bilgi için: eTohum
yazarMelih Çelik

Gazeteciler Mahallesi Yazarlar Sokak doğumlu olduğu için meslek olarak gazeteciliği seçmiştir. Şu sıralar, geçmişte kendisi için söylenen 'internette on editör gücündedir' ünvanını yeniden almak için uğraşmaktadır.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" eTohum’un Sıradaki Konuğu ideshot konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere eTohum’un Sıradaki Konuğu ideshot ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda eTohum’un Sıradaki Konuğu ideshot ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "