Okunma

Hayhuy.com Kendini Anlatıyor


22 Mayıs 2009 Cuma 07:52
Hayhuy.com Kendini Anlatıyor

Yeni ekonomiyle ilgili bilgi ve iş fikri sahibi olan girişimcilerle bu konuda yatırım yapabilecek şirket ve profesyonelleri buluşturan etohum, yeni internet girişimlerini paylaşmaya devam ediyor. 28 Mayıs Perşembe günü Cevahir Alışveriş Merkezi’ndeki Schiller Cafe’de düzenleyeceği toplantıya bu kez de Hayhuy.com’u konuk alan etohum, sosyalleşme siteleri arasında fark yaratan bu girişimin kuruluş öyküsünü meraklılarla paylaşıyor.


Hayhuy’un kurucu ortakları kendilerini anlatıyor.

İnternetin giderek daha yaygın bir şekilde sosyalleşme amacıyla kullanıldığı günümüzde, sosyal ağ pazarına yeni bir soluk kazandıran Hayhuy.com’un kuruluş öyküsü kurucu ortakları tarafından anlatılıyor. Anket sorularına verilen cevaplar çerçevesinde oluşturulan profillerin birbirleriyle eşleştirilmesine dayalı bir sisteme sahip olan Hayhuy.com, kullanıcılarına vaat ettiği eğlenceli sosyalleşme ortamının detaylarını etohum toplantısında paylaşıyor. etohum etkinlikleri hakkında bilgi almak ya da toplantılara katılmak için ise etohum.com adresine girilmesi yeterli oluyor.

:: etohum etkinliklerine hiç katıldınız mı?

Bilgi için: etohum
yazarMelih Çelik

Gazeteciler Mahallesi Yazarlar Sokak doğumlu olduğu için meslek olarak gazeteciliği seçmiştir. Şu sıralar, geçmişte kendisi için söylenen 'internette on editör gücündedir' ünvanını yeniden almak için uğraşmaktadır.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Hayhuy.com Kendini Anlatıyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Hayhuy.com Kendini Anlatıyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Hayhuy.com Kendini Anlatıyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "