Okunma

Facebook Developer Garage İstanbul’da


08 Ekim 2009 Perşembe 12:10
Facebook Developer Garage İstanbul’da

Facebook Developer Garage etkinlikleri, yerel Facebook Developer (Geliştirici) topluluklarının bir araya gelerek bilgi paylaşımında bulunması hedefliyor. Bu etkinliklerde Facebook Platformu üzerindeki en son ve en önemli gelişmelerin öğrenilmesi, diğer geliştiricilerle birlikte mevcut fikirler üzerinde yenilikler yapılması, teknik uzmanlık bilgilerinin paylaşılması ve tüm geliştiricilerin birbiriyle bağlantı kurması sağlanıyor.

 

Facebook Developer Garage İstanbul etkinliğinde “Facebook Connect “, “Uygulamamı nasıl yaparım?”, “Uygulamalardan nasıl gelir elde edilir?”, “Nasıl farklı bir uygulama konusu seçilir?”, “Viral etki nasıl sağlanır?” gibi sorulara yer veriliyor.

 

Yerel geliştiricileri buluşturan Facebook Developer Garage etkinliğinde, Facebook Platformuna yönelik “En iyi uygulamalar“, “Gelir Yaratma” “Connect” vb gibi başlıklar da yer alacak. Justin Osofsky (Facebook Connect Pazarlama, Facebook), Özgür Demir (Yazılım Geliştirme, Facebook), Özgür Alaz (Partner, Promoqube), Tolga Arıcan (Partner, Utopic Farm), Emre Sokullu (Grou.ps), Gokhan Piskin (Partner, Biz Bilişim) ve Özkan Altuner (Orangeplus) etkinliğe katılacak konuşmacılar arasında.

Bu etkinlik, 11 Ekim 2009 tarihinde Bilgi Üniversitesi Dolapdere Kampusu, Kurtuluş Deresi Caddesi No:47 Dolapdere/İstanbul adresinde yapılacak.

:: Bu etkinliğe katılmayı düşünüyor musunuz?
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Facebook Developer Garage İstanbul’da konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Facebook Developer Garage İstanbul’da ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Facebook Developer Garage İstanbul’da ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "