Okunma

Messenger için Sevgililer Gününe özel yenilikler!


14 Şubat 2018 Çarşamba 06:00
Messenger için Sevgililer Gününe özel yenilikler!

Facebook, 14 Şubat Sevgililer Günü kapsamında çiftlerin birbirlerine karşı sevgilerini daha kolay ifade edebilmelerini sağlayabilmek için mesajlaşma uygulaması Messenger’a bazı yeni özellikler ekledi.

Bu özel yenilikleri kullanabilmeniz için herhangi bir kişi ile ilişkiniz olduğunu Facebook üzerinden daha önce onaylamış olmanız gerektiğini belirtmek isteriz. Sevgiliniz veya eşinize ulaşmanızı kolaylaştırmak isteyen Messenger, konuşmalar alanında sizin için özel olan kişinin yer aldığı sekmeyi en başta tutacak.

Messenger için Sevgililer Günü kapsamında sunulan yenilikler!

Bugün itibariyle ilişkisi olan çiftler Messenger üzerinde açtıkları sohbet penceresinde ilk olarak ekranı kaplayan kalpler ile karşılaşıyorlar. Ayrıca, bu sohbet için özelleştirilen emojilerin neredeyse tamamında kalp yer alıyor.

Birbirlerinin ne zaman çevrimiçi olduğunu görebilen çiftler, takma isimler ve özel yazı renkleri sayesinde konuşmalarını daha özel bir hale getirebiliyorlar.

İnsanların Messenger ile her gün iki milyondan fazla emoji gönderdiklerini açıklayan Facebook, hem kadınlar hem de erkekler arasında en çok ilgi gören ikinci emojinin kalp emojisi olduğunu belirtiyor.

Kısaca yeni özelliklere erişmek için yapmanız gereken ilk şey Facebook’ta ilişki durumuzunu değiştirmek. Başka bir Facebook kullanıcısı ile ilişkiniz olduğunu belirttiğinizde, otomatik olarak o kişiyle aranızda sohbet başlatacağını bildiren Messenger tüm bu yenilikleri kullanımınıza sunacak.

:: Facebook’un Sevgililer Günü için sunduğu yenilikler hakkında ne düşünüyorsunuz?
yazarMehmet Ali Ertunç

2015 yılı Ekim ayında SDN ailesine dahil olan Mehmet Ali, İskenderun Teknik Üniversitesi'nde eğitim hayatına devam ediyor. Havacılık tutkusu her geçen gün artarken, silahlara ve otomobillere büyük ilgi duyuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Messenger için Sevgililer Gününe özel yenilikler! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Messenger için Sevgililer Gününe özel yenilikler! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Messenger için Sevgililer Gününe özel yenilikler! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "