Okunma

Facebook’un Yeni Arayüzü Beğenildi mi?


23 Mart 2009 Pazartesi 08:10
Facebook’un Yeni Arayüzü Beğenildi mi?

Facebook, yeni arayüzü için kullanıcılarıyla birlikte yaptığı anket sonucunda hayal kırıklığına uğradı. Toplamda 800.000 den fazla kullanıcının katıldığı anket neticesinde kullanıcıların %94’ünün Facebook’un yeni arayüzü çok iğrenç buldukları anlaşıldı. Facebook’un bu sonuç karşısında şok geçirdiği düşünülüyor. Bu anket kullanıcıların görüşleri, yorumları ve  hislerini ifade etmeleriyle oluşturuldu.

:: Siz Facebook’un yeni arayüzünü beğendiniz mi?
yazarGökhan Saltık

ShiftDelete.Net, günlük 230.000 aşan ziyaretçi sayısı ile Türkiye’nin en büyük teknoloji sitesidir. 5 sene önce kurulan site 173.393 üyeye sahiptir. İçeriğini her geçen gün geliştiren ShiftDelete.Net sürekli büyüyen yapısıyla dikkat çekmektedir.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

6 yorum - “Facebook’un Yeni Arayüzü Beğenildi mi?”

 1. SDN Okuru dedi ki:

  hiç beğenmedim

 2. SDN Okuru dedi ki:

  kesinlikle berbat. eskisi kadar cok vakit geçirmiyorum bircok şeyden soğuttular kullanıcıları

 3. SDN Okuru dedi ki:

  hic begenmedik

 4. SDN Okuru dedi ki:

  Ben anketi göremedim ama görseydin kesin negatif olurdu oyum. Çok saçma bir adım attıklarını düşünüyorum. Eskisi daha erişilebilirdi. Eski tema üzerinde revizyon yapsalardı daha iyi olurdu. Boşa uğraşmışlar …

 5. SDN Okuru dedi ki:

  hiç güzel olmadı değiştirin kardeşim yada aynısı gibi yapın..

 6. SDN Okuru dedi ki:

  Saçmalıyorlar, bence gayet kullanışlı olmuş. Tamamen kullanıcıların alışkanlıklarından vazgeçememe durumuyla alakalı. Bakınız SDN tasarımını değiştirdiğinde de herkes karşı çıkmıştı ama bence gayet kullanışlı ve güzel oldu. Buna da alıştık ve kullanıyoruz, şimdi de eski haline dönse o zaman da ona karşı çıkılır büyük ihtimalle.

" Facebook’un Yeni Arayüzü Beğenildi mi? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Facebook’un Yeni Arayüzü Beğenildi mi? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Facebook’un Yeni Arayüzü Beğenildi mi? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "