Okunma

Fallout 3 ile Fallout 4 Yaptılar


11 Temmuz 2014 Cuma 11:00
Fallout 3 ile Fallout 4 Yaptılar

Oyun dünyasının en eski ve önemli serilerinden olan Fallout’un yeni oyunu birçok kişi tarafından bekleniyor. Ancak Fallout 4 çıkmadan, yeni oyunu Fallout 3 ile yaptılar.

İlk olarak 1997 yılında oyun severlerle buluşan Fallout’un ilk iki oyunu Black Isle Studios tarafından geliştirilmiştir. Daha sonra 2008 yılında çıkan Fallout 3’ten itibaren yapım görevi Bethesda Softworks‘e verilen seri, 2010’da oyuncularla buluşan Fallout: New Vegas‘ın ardından derin bir sessizliğe büründü.

Konusu nasıl?

2161 yılında geçen ve iki saatlik bir savaş sonrası karanlık bir çağa giren dünyada yaşanan kaynak ve su sıkıntılarını gidermek üzere arayışta olurken, bir yandan da mutanlarla karşı karşıya gelinen oyun, çoğu oyuncu tarafından sevilen bir seri olmayı başardı.

Çıkış tarihi belli değil

Serininin son oyunu Fallout 4’ün çıkış tarihine yönelik en ufak bir açıklama gelmezken, oyuncuları merak içinde bırakan yapımcılar, yeni yapıma yönelik en ufak bir bilgi vermemeyi sürdürüyor.

Ancak Fallout 3’ün oyun motoru kullanılarak, Fallout 4’ün nasıl olacağına dair ufak bir çalışma yapıldı. Bakalım merakları gidermek için yapılan bu uğraşının sonucundan ortaya çıkan görselleri beğenecek misiniz?

:: Fallout 4’ü bekliyor musunuz?

 
yazarUtku Utkucu

ShiftDelete.Net'in çiçeği burnunda oyun editörü Utku, her gün en yeni oyun haberlerini SDN okurları için hazırlıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

3 yorum - “Fallout 3 ile Fallout 4 Yaptılar”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    çöp

  2. SDN Okuru dedi ki:

    şu arayüzünüzü değiştirin artık

  3. SDN Okuru dedi ki:

    Bildiğin fallout görselleri. Çıksa artık.

" Fallout 3 ile Fallout 4 Yaptılar konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Fallout 3 ile Fallout 4 Yaptılar ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Fallout 3 ile Fallout 4 Yaptılar ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "