Okunma

Fanatik Taraftarlara Çok Özel Harici Disk


05 Ekim 2010 Salı 08:12
Fanatik Taraftarlara Çok Özel Harici Disk

Beşiktaş, Fenerbahçe ve Galatasaray Kulüplerinin Lisansları ile üretilen yeni Samsung Taraftar sabit disk sürücüleri ile artık taraftarlar, bilgilerini takımlarının renkleri ve logoları ile taşıyabilecek (Samsung Galaxy Tab Hakkında Bilmeniz Gerekenler).

 

USB 2.0 arabirimini destekleyen bu ürünler 3 yıl garantili olarak satılıyor.

 

Samsung’un Taraftar HDD’sinin bellek kapasitesi 500GB ve 5400rpm dönme hızına sahip. Doğa dostu tekneloji ile üretilen bu özel sabit diskler, 8 MB Tampon Bellek ve 480mbps ortalama erişim süresi ile de maksimum performans sunuyor. 

 

2.5 inç büyüklüğünde olan bu ürünler sadece 170 gram ağırlığında.

 

Sadece 170 gram ağırlığa sahip Samsung Taraftar HDD ile özel deri kılıf ve USB kablo da hediye ediliyor. Taraftar HDD’de ayrıca gelişmiş veri kayıt teknolojisi de yer alıyor. Bu özellikler, PC’lerinde kendi film koleksiyonlarını oluşturan tüketiciler için mükemmel bir çözüm oluşturuyor.

 

Bu disklerin son kullanıcı fiyatı yaklaşık 189 TL.

 

 USB 2.0 bağlantı teknolojisi içeren HDD’ler, gerçek zamanlı ya da programlı yedeklemeyi mümkün kılan Samsung Otomatik Yedekleme, sanal sürücüde verileri şifreleyen ve saklayan SecretZone ve bir şifre aracılığıyla veriyi iki kez koruma altına alan güçlü veri koruma fonksiyonu SafetyKey™ gibi birçok kullanıcı dostu özelliği de destekliyor.

:: Bu ürün ilginizi çekti mi?
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Fanatik Taraftarlara Çok Özel Harici Disk konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Fanatik Taraftarlara Çok Özel Harici Disk ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Fanatik Taraftarlara Çok Özel Harici Disk ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "