Okunma

FileHamster ile Otomatik Yedekler


17 Kasım 2008 Pazartesi 13:04
FileHamster ile Otomatik Yedekler

Klasörlerinizin içerisinde veya herhangi bir metin belgesinde yaptığınız değişikliklerin ardından işlemlerinizi kaydetmeden sisteminizi kapatmak durumunda kaldığınız anlar olur. Ancak FileHamster ile kaydetmeden çıksanız dahi program yaptığınız tüm değişiklikleri algılayarak anında değiştirdiğiniz dosyayı yedekliyor. Böylece o dosyaya bir dahaki ulaşma isteğinizde doğrudan yedeklenmiş dosyaya tıklayarak bıraktığınız son hali görebiliyorsunuz.

Klasörü Seçin, Yedeklesin

Program kurulumunun ardından ilk kullanımınızda sizden bir klasör konumu istiyor. Burada belirteceğiniz klasör tüm yedek dosyalarınızın gönderileceği konum olarak bulunuyor. Kütüphane adınızı belirledikten sonra kütüphanenize programın sürekli olarak incelemesini istediğiniz sürücü veya klasör gruplarını ekliyorsunuz. Bu andan sonra yazılım belirttiğiniz tüm konumlardaki ufak bir değişikliği bile otomatik olarak algılayarak kütüphaneye kaydetmeye başlıyor. İlgili dosyanın değiştirilme tarihini ve son halini üstüne tıklayarak anında görebilirsiniz.


Ekran görüntüsünün büyük halini görmek için resmin üzerine tıklayın.

İndirin

Programın bu sürümü ücretsiz olarak kullanıcılara ulaşıyor. Ancak programı şifre koruma, filtreleme, ağınıza bağlı diğer bilgisayarlarla beraber kullanabilme, pencerelere araç çubuklarını yerleştirme gibi ek özellikleriyle beraber kullanmak isterseniz 14,95 dolar ödeyerek bir üst sürümünü satın alabilirsiniz.

:: Yazılımı indirmek için tıklayın. (4,8 MB)

:: Yedek almak için herhangi bir yazılım kullanıyor musunuz?

Bilgi için: MOGware
Yazan:
Mehmet Erdem Yener
yazarBerkin Bozdoğan

Hayatını kamera karşısında değişik hareketler yaparak ve oyun sunucularında balistik incelemelerle bulunarak geçiren Berkin SDN ekibinin başına yeni çoraplar örmek için geri döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “FileHamster ile Otomatik Yedekler”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    ayni hizmeti dropbox’da veriyor gayet iyi..

" FileHamster ile Otomatik Yedekler konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere FileHamster ile Otomatik Yedekler ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda FileHamster ile Otomatik Yedekler ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "