Okunma

Flickr Sonuçlarını Paylaşın


21 Ağustos 2008 Perşembe 21:00
Flickr Sonuçlarını Paylaşın
Flickr kullanıcıları, arama sonuçlarını slideshow olarak görüntüleme özelliğini pek sevdi. Ancak bu özelliği sitenize ekleyebilmek için bugüne kadar üçüncü parti servislere başvurmak gerekiyordu. Nihayet Flickr slideshow özelliğini tepeden tırnağa yenileyerek, çok daha kolay paylaşılabilir hale getirdi. Videolardan fotoğraflara kadar tüm arama sonuçları, Share butonu ile hem URL hem de HTML(embed) kodu olarak paylaşımcıların hizmetine sunuldu.

Slideshow sonuçlarına eklenen bir özellik de, tam ekran görüntüleme seçeneği. Örneğin, "Michael Phelps" şeklinde yapılan aramanın sonuçlarını slideshow olarak aşağıdaki gibi görüntüleyebilirsiniz:

Bilgi İçin: Flickr
Yazan: Erhan Kahraman
SDN – http://shiftdelete.net
yazarVolkan Bilgin

14 yıldır profosyonel olarak bilişim sektöründe çalışan Volkan tam bir teknoloji meraklısı, sinema tutkunu, oyun bağımlısı. Bir çok teknolojinin çıkışına şahitlik eden Volkan ayrıca müzik, resim ve heykelle de uğraşıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Flickr Sonuçlarını Paylaşın konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Flickr Sonuçlarını Paylaşın ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Flickr Sonuçlarını Paylaşın ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "