Okunma

Flipboard Alt Seviye WP Cihazlara Geliyor


04 Ekim 2014 Cumartesi 17:00
Flipboard Alt Seviye WP Cihazlara Geliyor

Geçtiğimiz günlerde “Flipboard Windows Phone İçin Yayında” başlıklı yazımızda açıkladığımız gibi Flipboard, Windows Phone cihazlar için yayınlanmıştı.

Ancak Flipboard uygulaması sadece Windows Phone 8.1 yüklü cihazlarda çalışabiliyor ve 512 MB cihazlarda da kullanılamıyordu. Ancak Flipboard‘un bir yöneticisi tarafından paylaşılan Twitter‘daki bir mesajda 512 MB cihazlar için de çalışmaların yapıldığı ortaya çıktı.

14-10/04/windows-phone-flipboard-2.png

Twitter‘da, Windows Phone Central editörü Daniel Rubino tarafından Flipboard uygulamasının 512 MB cihazlarda kullanılamadığını gösteren bir Tweet paylaşıldı.

Daniel Rubino‘nun paylaşımına kısa sürede cevap verildi. Flipboard Topluluk Yöneticisi Jon Virtes tarafından Daniel Rubino‘ya, düşük bellekli cihazlarda Flipboard için Microsoft ile birlikte çalışmaların yapıldığını ifade eden bir cevap verildi.

14-10/04/daniel_rubino-flipboard-jon-virtes.png

Yapılan açıklamadan anladığımız gibi Flipboard‘un çok yakında 512 MB cihazlarda kullanım için güncellenebileceği ortaya çıktı. Uygulamanın ne zaman 512 MB ile uyumlu olarak güncelleneceğini şimdilik bilemiyoruz ancak çok fazla sürmeyeceği de ortada.

Eğer sizde 512 MB‘dan fazla RAM ve Windows Phone 8.1 kullanıyorsanız, Flipboard uygulamasını şimdiden kullanabilirsiniz.

Flipboard uygulamasını indirmek için buraya tıklayın.

:: 512 MB cihazlar için Flipboard gerekli mi?
yazarCaner Sönmez

Yeni teknoloji ve girişimleri başarılı şekilde takip eden Caner, yeni nesil mobil teknolojilere ve Android'e karşı beslediği ilgiyle birlikte, deneyimlerini sizlerle paylaşıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

4 yorum - “Flipboard Alt Seviye WP Cihazlara Geliyor”

 1. SDN Okuru dedi ki:

  Bu iyi oldu işte..

 2. Asteriks dedi ki:

  Flipboard Windows Phone’da çok yavaþ çalýþý***** />
  Türkçe haberler yok zaten Bing haberler yeterince iþimizi görü***** />
  Geldiðine sevinmiþtim ama gelmesede olurmuþ.

 3. SDN Okuru dedi ki:

  Çok önemli abi çook

 4. SDN Okuru dedi ki:

  Sebebi windows phone da geliştiriciler için bir takım kısıtlamalar mevcut android gibi dükkan senin demiyor yani düşürecesin o ram i arkadaş diyor microsoft

" Flipboard Alt Seviye WP Cihazlara Geliyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Flipboard Alt Seviye WP Cihazlara Geliyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Flipboard Alt Seviye WP Cihazlara Geliyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "