Okunma

Fotoğraf Çerçevesi Görünümlü Modem


09 Kasım 2010 Salı 13:06
Fotoğraf Çerçevesi Görünümlü Modem

ZyXEL’in en çok satan modem ailesinin bu yeni üyesi, gelişmiş teknik özelliklerinin yanı sıra göze hitap eden şık tasarımıyla ev kullanıcılarının tasarım beklentilerine de hitap ediyor.

Ön yüzü fotoğraf çerçevesi olacak şekilde tasarlanan ZyXEL P-660HN-T1h, böylece her türlü dekorasyonla da uyumlu bir şekilde kullanılabiliyor.

Ön taraftan görünmeyen ve bu sayede kablo kirliliğini önleyen 4 Adet 10/100 Mbps ethernet portu da şık tasarımın etkisini güçlendiriyor (ZyXEL’den %10 İndirim Fırsatı).

ZyXEL P-660HN-T1h, fotoğraf çerçevesi görünümü ile ilgi çekiyor.

 
 

En güncel kablosuz ağ özellikleriyle donatılmış olan ZyXEL P-660HN-T1h, 802.11n desteği ve 150Mbps hızı ile bulunduğu mekanları standart kablosuz modemlere göre çok daha yüksek bir hız ve geniş bir kapsama alanıyla tanıştırıyor.

P-660HN-T1h, depolama ürünleri (NSA) ve dijital medya adaptörleri (DMA) gibi dijital ev cihazlarına kablosuz olarak erişebiliyor. Buna ek olarak 4 adet Ethernet portu sayesinde, birden fazla kablolu cihaz bağlanabildiği gibi, harici bir switch alma maliyetine de gerek kalmıyor.

ZyXEL P-660HN-T1h, anlık veri indirme hızını ve indirilen aylık toplam veriyi gösteren ADSL sayacı ile kullanıcıların internet kullanımını kontrol altında tutuyor.

:: Zyxel’in bu fikrini beğendiniz mi?

 
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Fotoğraf Çerçevesi Görünümlü Modem konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Fotoğraf Çerçevesi Görünümlü Modem ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Fotoğraf Çerçevesi Görünümlü Modem ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "