Okunma

Ücretsiz Photoshop Alternatifi Güncellendi


20 Haziran 2009 Cumartesi 08:47
Ücretsiz Photoshop Alternatifi Güncellendi

Resim düzenleme konusunda her türlü ihtiyacınıza yanıt vermek için 1 MB’ın altında bir yer talep eden Fotografix, kesip biçme, katman(layer) desteği, maskeler ve filtrelerle Photoshop‘u aratmıyor.

Beta 3 sürüme güncellenen yazılım, artık doküman kısmında her türlü özelliğini anlatırken, katmanları birleştirme ve görseli yassılaştırma gibi seçenekler içeriyor. Dışarıdan yapıştırma komutunun da eklendiği Fotografix’e artık başka bir nesneyi Shift+Control+V kısayoluyla yapıştırabilirsiniz.

:: Fotografix’i ücretsiz indirin.

:: Siz hangi görsel düzenleme programını kullanıyorsunuz?

Bilgi İçin : Fotografix
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Ücretsiz Photoshop Alternatifi Güncellendi”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    aranızda photoshop u ücretli kullanan varmı acaba?

" Ücretsiz Photoshop Alternatifi Güncellendi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Ücretsiz Photoshop Alternatifi Güncellendi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Ücretsiz Photoshop Alternatifi Güncellendi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "