Okunma

Resimlere Açıklayıcı Notlar


18 Kasım 2008 Salı 07:19
Resimlere Açıklayıcı Notlar

Fotoğraflarınızda açıklamak istediğiniz önemli kısımlar hakkında o bölgelere çeşitli notlar iliştirebilmenizi sağlayan FotoTagger kolay kullanımı ve ücretsiz olması ile mutlaka denemeniz gereken bir yazılım. Program hem dikdörtgen kutular hem de baloncuk şeklindeki açıklamaları oluşturabiliyor.


Nasıl Çalışır?

Yeni notlar eklemek veya notlarınızı düzenlemek için Tags menüsünden istediğiniz işlemleri seçebiliyorsunuz. Ayrıca düzenlemiş olduğunuz resimleri yazılımın içerisinde yer alan kitaplığa ekleyerek kendinize özel albümler oluşturabilirsiniz.


Ekran görüntüsünü tam boyutta görmek için üzerine tıklayın.

Internet Explorer’dan Hemen Etiketleyin

Internet Explorer‘da oluşturulan araç çubuğu ile doğrudan tarayıcınız üzerinden resimlerinizi FotoTagger‘a göndererek işlemlerinizi hızlandırabilirsiniz. Flickr sitesine resimlerinizi gönderebilme, resimlerin boyutunu ayarlayabilme, düzenlediklerinizi doğrudan e-posta olarak gönderebilme gibi özellikler yazılımla beraber kullanıcılara sunuluyor.


İndirin

:: Yazılımı ücretsiz olarak indirip kullanmak için tıklayın. (3,1 MB)

:: Etiketlemeye çok fazla ihtiyaç duyuyor musunuz?

Bilgi için: Cogitum
Yazan:
Mehmet Erdem Yener




yazarBerkin Bozdoğan

Hayatını kamera karşısında değişik hareketler yaparak ve oyun sunucularında balistik incelemelerle bulunarak geçiren Berkin SDN ekibinin başına yeni çoraplar örmek için geri döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “Resimlere Açıklayıcı Notlar”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Bilgilendirme için teşekkürler. Yararlı bir yazılım. Sizden isteğim ücretsiz Watermark yazılımlarını bizlerle paylaşmanız…

  2. SDN Okuru dedi ki:

    iyi bişey benziyor denemek lazım 😉

" Resimlere Açıklayıcı Notlar konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Resimlere Açıklayıcı Notlar ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Resimlere Açıklayıcı Notlar ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "