Okunma

FriendFeed Artık Türkçe


15 Nisan 2009 Çarşamba 14:20
FriendFeed Artık Türkçe

İnternet üzerinde arkadaşlarınızı ve paylaşımlarını takip ettiğiniz, yorumladığınız, beğendiğiniz ya da eleştirme imkanı bulduğunuz FriendFeed artık Türkçe. Dün geceyarısından itibaren desteklediği diller arasında Türkçe ve İtalyanca‘yı da etkileyen FriendFeed’in kullanıcı sayısının, bu yeniliğin ardından diğer sosyal ağlarda olduğu gibi hızla artması bekleniyor.


FriendFeed artık Türkçe ve İtalyanca’yı da destekliyor.

FriendFeed’in tek yeniliği Türkçe’yi desteklemek değil. beta.friendfeed.com adresinden görebileceğiniz haliyle tasarım ve kullanımda da bazı değişiklikler olacak. Bakalım, bu ikisi dışında FriendFeed’de nelerle karşılaşacağız.

:: FriendFeed’e üye misiniz?

Bilgi için: FriendFeed
yazarMelih Çelik

Gazeteciler Mahallesi Yazarlar Sokak doğumlu olduğu için meslek olarak gazeteciliği seçmiştir. Şu sıralar, geçmişte kendisi için söylenen 'internette on editör gücündedir' ünvanını yeniden almak için uğraşmaktadır.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" FriendFeed Artık Türkçe konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere FriendFeed Artık Türkçe ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda FriendFeed Artık Türkçe ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "