Okunma

Fujitsu ve TDK İlişkisini Sonlandırdı


11 Mayıs 2009 Pazartesi 07:21
Fujitsu ve TDK İlişkisini Sonlandırdı

2004 yılının Ekim ayında gerçekleşen Fujitsu ve TDK arasındaki anlaşma bu gün resmen bitirildi. Bu anlaşmaya göre Filipinler de kurulan sabit disk fabrikasının yüzde 66’sı TDK’nın yüzde 34’ü Fujitsu’nundu. İki taraf arasındaki ticari ilişki bu sabah yapılan açıklamaya göre resmen bitirildi.

Bu ilişkinin bitirilmesinin başlıca sebebi Şubat ayı içersinde gerçekleşen Toshiba ve Fujitsu arasındaki anlaşma. Bu anlaşmaya göre iki firma sabit disk sürücü tasarımı, geliştirilmesi, imalatı ve satışı için el ele vermiş durumda.

:: Konu hakkındaki düşüncelerinizi buradan paylaşın.
yazarGökhan Saltık

ShiftDelete.Net, günlük 230.000 aşan ziyaretçi sayısı ile Türkiye’nin en büyük teknoloji sitesidir. 5 sene önce kurulan site 173.393 üyeye sahiptir. İçeriğini her geçen gün geliştiren ShiftDelete.Net sürekli büyüyen yapısıyla dikkat çekmektedir.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Fujitsu ve TDK İlişkisini Sonlandırdı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Fujitsu ve TDK İlişkisini Sonlandırdı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Fujitsu ve TDK İlişkisini Sonlandırdı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "