Galaxy S7 için Mini Güncelleme!


28 Mayıs 2016 Perşembe 23:20
Galaxy S7 için Mini Güncelleme!

Samsung, Android 6.0 Marshmallow işletim sistemi ile satışa sunduğu amiral gemi modelleri Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge için kararlılık ve hata düzeltmeleri içeren güncellemelerini vermeye devam ediyor.

68,37 MB boyutunda olan XXU1APD1 sürüm numaralı güncelleme, kamera ayarlarından etkinleştirebileceğiniz şekli bozulmuş fotoğrafları düzeltme özelliği ile geliyor.

Ayrıca dokunmatik ekran performansını artıran güncelleme, stabil bir kullanıcı deneyimi sunmak için bir takım ince ayarlar barındırıyor. 

16-04/29/13073079_978362885610786_667355392_o.png

Samsung Galaxy S7 veya Galaxy S7 Edge üzerinde performans artışı sağlayan güncelleme için henüz telefonunuz uyarı vermediyse, Ayarlar > Cihaz Hakkında > Yazılım Güncelleme yolunu izleyerek güncellemeyi kontrol edebilir ve yükleyebilirsiniz.

Eğer güncellemeyi halen göremiyorsanız, telefonunuza gelmesi 1 – 2 gün zaman alabilir.

:: Güncelleme telefonunuza geldi mi?


 • yazarMehmet Ali Ertunç

  2015 yılının Ekim ayında SDN ailesine dahil olan Mehmet Ali, İskenderun Teknik Üniversitesi'nde eğitim hayatına devam ediyor. Pilot olma hayali ile uçaklara olan hayranlığı her geçen gün artarken, 7 yıl önce başlayan spor hayatına zorunlu bir ara sonrasında kaldığı yerden devam ediyor.
  Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

  “Galaxy S7 için Mini Güncelleme!” üzerine 12 yorum

  1. SDN Okuru dedi ki:

   S7 için güncelleme geldi deniliyor ama ben bu haberin yapıldığı tarihten beri hiçbir güncelleme göremedim ne biçim iş bu ya dağıt herkese samsung 1-2 gün beklemekte nedir yaa

  2. SDN Okuru dedi ki:

   demin baktım bana hala güncelleme gelmemiş. ne zaman gelir güncelleme

  3. SDN Okuru dedi ki:

   Güzel oldu…

  4. SDN Okuru dedi ki:

   zalım samsung 8005 tabletimi güncelle 🙂

  5. SDN Okuru dedi ki:

   Sevgili ***** çalışanı kardeşlerim şu güncelleme konusunda bi etkiniz yokmu ya s5'e halen güncelleme yapılmadı farkındaysanız ülkemizde şu operatör patronlarına biraz baskı yapsanızda hep gecikme yaşamasak suyunu çıkardılar ses çıkarmıyoruz diye

  6. SDN Okuru dedi ki:

   S7 çıktı Samsung yine önceki amiral gemilerini unutmaya başladı S7 kaç güncelleme aldı Note5 S7 çıktığından beri sadece 1 güncelleme falan aldı

  7. SDN Okuru dedi ki:

   Yaptım hiçbisey değişmedi

  8. SDN Okuru dedi ki:

   Bu cizildi diyen insanlar tirnakla dokunuyorlar sanki gavur maliymia gibi samsung direk home tuslarini daha saglam yapip oyle piyasa ya sunar artik s7 leri.

  9. SDN Okuru dedi ki:

   Bende 1apd2 var ?

  10. SDN Okuru dedi ki:

   Aman Allah'ım güncellemeyi göremiyorum yoksa kör mü oldum!?

  11. SDN Okuru dedi ki:

   param izi ile telefon kiliti acilmiyor bazen, numarali sifreyi girdikden sonra , tekrar parmak izi calismaya basliyor, sizdede oyle oluyor mu ?

  Yorum yazın

  Geri bildirim