Okunma

Game of Thrones’taki Büyük Açık Kapanıyor


17 Şubat 2015 Salı 07:31
Game of Thrones’taki Büyük Açık Kapanıyor

Yapımcı Telltale’ın bugün duyurduğu üzere, Xbox One‘larda oyunun kaydedilmesinde sorun yaratan bir açığı düzeltecek olan yama, Microsoft’a test için gönderildi.

Bazı oyuncuların şikayetleri üzerine fark edilen açık, ilk bölümde yaptığınız herhangi bir seçimin sonraki bölümlere aktarılamamasını sağlıyor. Bu yüzden ikinci bölüme varsayılan seçimlerle devam etmeniz gerekiyor.

Telltale’ın yaptığı açıklama ise sorunun yakında çözüleceği yönünde. “Sorunun yaklaşık 7-10 gün içerisinde çözüleceğini düşünüyoruz ve bu konuyu sorun çözüldüğünde güncelleyeceğiz. Bu sorun hakkındaki sabrınızdan dolayı çok müteşekkürüz ve oyunun en kısa zamanda sizin istediğiniz seçimlerle kaydolmasını sağlamayı umuyoruz.”

:: Xbox One’da yaşanan bu büyük açığı fark etmiş miydiniz?

Kaynak: SüperKarga
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Game of Thrones’taki Büyük Açık Kapanıyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Game of Thrones’taki Büyük Açık Kapanıyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Game of Thrones’taki Büyük Açık Kapanıyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "