GameOn iOS sürümü çıktı, Amazon’dan iOS hamlesi!


03 Mart 2021 Çarşamba 09:15
ABONE OL
GameOn iOS sürümü çıktı, Amazon’dan iOS hamlesi!

GameOn iOS sürümü yayınlandı. Oyuncular artık en sevdikleri mobil oyunlardan klipler kaydetmek ve paylaşmak için Amazon’un yazılımını kullanabilecek.

Amazon Kasım ayında, en sevdiğiniz mobil oyunlardan kısa ve paylaşılabilir klipler kaydetmek için bir uygulama olan GameOn’u duyurdu. Uygulama başlangıçta yalnızca Android‘de mevcuttu. Ancak TechCrunch‘ın belirttiği üzere bir iPhone veya iPad‘iniz varsa, GameOn’u artık iOS‘ta da indirebilirsiniz.

GameOn, iOS sürümü ile kapsama alanını genişletmeye devam ediyor

GameOn şu anda, Final Fantasy Brave Exvius gibi daha yeni hitlere ek olarak PUBG Mobile ve Crossy Road 2 gibi çok yıllık favoriler de dahil olmak üzere 1.000’den fazla mobil oyunla çalışıyor.

Uygulama 30 saniye ile beş dakika arasında herhangi bir yere gelen klipleri çekmenize olanak tanıyor. Ayrıca uygulamayı, çektiğiniz herhangi bir videoyu düzenlemek ve canlı yorum eklemek için de kullanmak mümkün. GameOn’u oyun içinde olan bir şeye tepkilerinizi kaydetmek için bile kullanabileceğinizi belirtelim.

GameOn iOS

Buradaki fikir, vurgulamaları ve izlenecek yollar gibi içerikleri paylaşmayı kolaylaştırmak olarak öne çıkıyor. Bu amaçla, diğer kişilerin doğrudan uygulama aracılığıyla yakaladığı videoları izleyebilirsiniz. Doğal olarak, uygulama aracılığıyla kaydettiğiniz herhangi bir klibi Facebook, Twitter ve benzerlerinde de paylaşabilirsiniz.

Oyunseverler tarafından ilgiyle kullanılan uygulama, oyuncuların birbiri ile etkileşimde bulunmasına da olanak sağlıyor. Kasım ayından bu yana piyasada olan GameOn‘un, iOS sürümü ile birlikte kullanıcı sayısında artış yaşaması bekleniyor.

Son olarak Amazon GameOn’un şu anda yalnızca ABD’de yaşayanların kullanabildiğini belirtelim. Ekran kayıt uygulamasının diğer ülkelere gelip gelmeyeceği hakkında henüz net bir bilgi yok.

Amazon GameOn‘un iOS sürümünü incelemek için ilgili sayfaya buradan ulaşabilirsiniz.

GameOn iOS uygulaması hakkında siz ne düşünüyorsunuz?
yazarHasan Karaüzüm

1999 yılında Ankara’da doğdu. Hacettepe Üniversitesi’nde öğrenci. İlgi alanı olan bilim ve teknoloji alanındaki gelişmeleri yakından takip ediyor. SDN aracılığıyla tecrübesini paylaşmayı seviyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Dahili geri bildirimler
Tüm yorumlar

" GameOn iOS sürümü çıktı, Amazon’dan iOS hamlesi! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere GameOn iOS sürümü çıktı, Amazon’dan iOS hamlesi! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda GameOn iOS sürümü çıktı, Amazon’dan iOS hamlesi! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 Nalet Bebe ile Skytech TV incelemesi Nalet Bebe ile Skytech TV incelemesi
  2. 2 Samsung Galaxy A72 kutusundan çıkıyor Samsung Galaxy A72 kutusundan çıkıyor
  3. 3 Anker Nebula deneyim merkezini gezdik Anker Nebula deneyim merkezini gezdik
  4. 4 Asus ROG Phone 5 inceleme Asus ROG Phone 5 inceleme
  5. 5 Asus ROG Phone 5 vs Black Shark 3: Hangisini almalı? Asus ROG Phone 5 vs Black Shark 3: Hangisini almalı?
  6. 6 Samsung M5 ve M7 Akıllı Monitör incelemesi! Samsung M5 ve M7 Akıllı Monitör incelemesi!
  7. 7 Toplantıların vazgeçilmezi: Poly Studio USB inceleme Toplantıların vazgeçilmezi: Poly Studio USB inceleme
  8. 8 Hepsiburada'dan 1.600.000 TL'lik araba almayı denedik! Hepsiburada'dan 1.600.000 TL'lik araba almayı denedik!
  9. 9 Maskelerden kurt çıkıyor mu? Denedik! Maskelerden kurt çıkıyor mu? Denedik!
  10. 10 Ultra güçlü Monster Tulpar T5-V21.5 inceleme! Ultra güçlü Monster Tulpar T5-V21.5 inceleme!