Okunma

Garanti ve Vodafone’dan Gençlere Özel


24 Eylül 2010 Cuma 12:16
Garanti ve Vodafone’dan Gençlere Özel

Garanti Bankası ve Vodafone’un ortak projesi Cep Özgür Harç Ödemesi Kampanyası kapsamında, 2010-2011 güz yarıyılı için harç ödemesini veya okul taksitini Garanti’den yapan ve Vodafone Cep Özgür tarifesini kullanan Extragenç’liler, başka bir şart aranmaksızın 10.000 SMS kazanıyor. Üstelik kazanılan SMS’lerin 3.000’i, her yöne iletişim için kullanılabiliyor.

Bu kampanyadan Extragenç üyeleri ile Vodafone Cep Özgür tarifesini kullanan öğrenciler faydalanabiliyor.


Harçlarını Garanti Bankası kanallarından ödeyen ve kampanyaya katılmak isteyen gençlerin, HARC yazıp TC kimlik numarasını ekledikten sonra, 3408’e mesaj yollayarak Extragenç başvurusunda bulunmaları ve “Vodafone Cep Özgür” tarifesine geçmeleri yeterli oluyor (Garanti Bankası Samsung Cep Telefonlarında).

Kampanyadan; ödemesini Garanti’den yapan Extragenç üyeleri ile Vodafone Cep Özgür tarifesini kullanan ve Extragenç başvurusunda bulunan öğrenciler faydalanabiliyor. Bu şartlara sahip olup ödemesini daha önce yapanlar da kampanyadan yararlanabiliyor.

:: Vodafone Cep Özgür tarifesini kullanıyor musunuz? En büyük avantajı sizce hangisi?

 

 

 

 
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Garanti ve Vodafone’dan Gençlere Özel konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Garanti ve Vodafone’dan Gençlere Özel ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Garanti ve Vodafone’dan Gençlere Özel ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "