Okunma

Geniş Kablosuz Ağ Hayal Değil!


06 Mart 2010 Cumartesi 00:45
Geniş Kablosuz Ağ Hayal Değil!

Afganistanlı kardeşlerimizi düşünmüşler ve aşağıdaki resimde gördüğünüz reflektörü (yansıtıcı) yapmışlar. Gördüğünüz reflektör derme çatma bir yapıdan ibaret. Tel, bitkisel yağ, teneke kutular ve plastik bir küvetten oluşan bu reflektörlerden Jalalabad kentinde tam 25 adet bulunuyor. Bu 25 adet reflektör sayesinde Jalalabad sakinleri istikrarlı bir bağlantının keyfini sürüyorlar. Bütün şehri kapsayan bu ağın isimi Fab-Fi.

:: Kablosuz ağ kapsama alanınızdan memnun musunuz? ADSL modeminizin markasını ve modeminizin hakkındaki görüşleri bizimle paylaşın?
yazarGökhan Saltık

ShiftDelete.Net, günlük 230.000 aşan ziyaretçi sayısı ile Türkiye’nin en büyük teknoloji sitesidir. 5 sene önce kurulan site 173.393 üyeye sahiptir. İçeriğini her geçen gün geliştiren ShiftDelete.Net sürekli büyüyen yapısıyla dikkat çekmektedir.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Geniş Kablosuz Ağ Hayal Değil! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Geniş Kablosuz Ağ Hayal Değil! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Geniş Kablosuz Ağ Hayal Değil! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "