Okunma

Gmail’de Sorun Sürüyor Mu?


24 Şubat 2009 Salı 21:58
Gmail’de Sorun Sürüyor Mu?

Google‘ın beğeni toplayan e-posta hizmeti Gmail son aylarda getirdiği yeniliklerle biz dahil olmak üzere kullanıcısı olan-olmayan herkesten methiyeler almayı başarmıştı. Ancak bugün gündüz saatlerinde kısmi olarak dünya çapında yaşanan erişim sorununun neredeyse 1 saat kadar sürmesi ciddi problemlere yol açtı.


Yahoo’dakilerin muzır bir Photoshop çalışması mı?

E-posta altyapısını Google’dan alan birçok küçük işletme e-posta sisteminden yararlanamadığı için sorun yaşadı. Sistem öğleden sonra tekrar verimli bir şekilde kullanılır hale gelmişti ama şu saatlerde hizmetin zaman zaman sadece Temel HTML görünümünde çalıştığı oluyor. Gündüz yaşanan erişim sorunun forum kullanıcılarımız arasında Avustralya’dan da sorun yaşayanların olduğu göz önüne alındığında sorunun yaşanan bir önceki insan hatası sonucu aksaklığından daha büyük olabileceğini akıllara getiriyor. Google’ın sorunsuz ve Labs özellikleriyle sıra dışı güce kavuşan e-posta hizmetine nazar mı değdi dersiniz?

:: Google’daki mühendislere kolay gelsin, dünyann e-postasıyla uğraşıyorlar! Öyle değil mi?
yazarCem Sünbül

TV'de çeşitli kanal/programlarda sunuculuk yapan Cem, SDNtv'nin de ilk sunucusudur. Daha çok tüketici elektroniği, mobil ve kurumsal teknolojilere dair haberlere ağırlık veren Cem, uzun yıllardır görsel ve basılı teknoloji medyasında yer alan bir isim.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Gmail’de Sorun Sürüyor Mu? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Gmail’de Sorun Sürüyor Mu? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Gmail’de Sorun Sürüyor Mu? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "