Okunma

God of War Ascension Beta Herkese Açılıyor


19 Aralık 2012 Çarşamba 06:45
God of War Ascension Beta Herkese Açılıyor

Sony Computer Entertainment Europe, büyük bir heyecanla beklenen God of War: Ascension PlayStation 3 Multiplayer Beta’nın 8 Ocak 2013 tarihinde PlayStation Plus’a geleceğini açıkladı.

Oyunun hayranları, yerini daha sonra keyifli bir yorgunluğa bırakacak olan oynanabilirliğin getirdiği adrenalinin tadına bakma fırsatını, 12 Aralık’ta yayınlanan ve tüm aksiyonun yer aldığı çok sayıdaki ekran görüntüsünü de içeren yeni çoklu oyunculu tanıtım filmi “Evil Ways” ile yakalayacak.

God of War: Ascension çoklu oyuncu düzeyleri, Kayıp Ruhlar Çölü (Desert of Lost Souls) gibi geniş açık ortamları içeren büyük haritalar ile hayatta kalmak için sizi yakın muharebenin koynuna atarak, aksiyonu daha da yoğun hale getiren daha dar arenalar olmak üzere iki kategoriye ayrılıyor.

:: God of War: Ascension’ın betasına katılmayı düşünüyor musunuz?
yazarHakan Sülün

Üniversite yıllarında haber yazarak teknoloji basısına adım atan Hakan, bir anda kendini donanım incelemeleri yaparken buldu. Zamanla teknolojinin bağımlısı oldu ve kendini bu yola adamaya karar verdi ancak artık Bodrum'da yaşadığından deniz kenarında güneşlenirken yazabiliyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" God of War Ascension Beta Herkese Açılıyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere God of War Ascension Beta Herkese Açılıyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda God of War Ascension Beta Herkese Açılıyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "