Okunma

Kriz Google’ı da Kötü Etkiledi


27 Mart 2009 Cuma 16:49
Kriz Google’ı da Kötü Etkiledi

Google, ABD’deki iş gücünün bir kısmını işten çıkarttı. 200 kişilik satış ve pazarlama alanında çalışan bir topluluğu işsiz bırakan Google, bu işten çıkartmaların yıllar boyu süren genişlemenin sonucunda fazladan alınmış veya başkalarıyla yaklaşık aynı konumu paylaşan kişiler olduğunu söylüyor.

Google’da Kaç Kişi Var?

Google’ın en son Aralık 2008 sonu itibariyle çalışan sayısı 20.222. Bu sayıyla kıyaslandığında, Google’ın yaptığı işten çıkartma toplam iş gücünün %1’ine bile denk gelmiyor. Diğer taraftan, bu girişimin, daha da ilerleyeceği düşünülen kriz ortamı için bir önlem olabileceği düşünülüyor.

:: Google da işçi çıkartıyorsa bir şeyler gerçekten ters gidiyor diye düşünür müsünüz?

Bilgi için: Google
yazarBerkin Bozdoğan

Hayatını kamera karşısında değişik hareketler yaparak ve oyun sunucularında balistik incelemelerle bulunarak geçiren Berkin SDN ekibinin başına yeni çoraplar örmek için geri döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Kriz Google’ı da Kötü Etkiledi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Kriz Google’ı da Kötü Etkiledi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Kriz Google’ı da Kötü Etkiledi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "