Okunma

Google Analytics’te Yeni Özellik


18 Aralık 2008 Perşembe 12:41
Google Analytics’te Yeni Özellik

Google‘ın hem site sahipleri, hem de reklam verenler tarafından sıkça kullanılan Analytics‘te yapılan yenilikleri daha önce haberimizde vermiştik. Son zamanlarda yaptığı değişikliklerle kullanım oranlarını bir hayli arttıran firma, daha önce test aşamasında olan ve tüm hesaplar için etkinleştirmeye başladığı Olay Takibi özelliğiyle, sitelerdeki Flash, Ajax gibi normal yöntemlerle takip edilemeyen içerik değişimlerini de takip edebiliyor.

Flash ve Ajax’a Çözüm

Flash veya Ajax ağırlıklı bir siteniz varsa ve istatistik takip problemi yaşıyorsanız, bu problem ortadan kalkmış oluyor. Google‘ın bu özelliğini ve diğer yeniliklerinin sitenizde geçerli olması için eski kodlarınızı yenisiyle güncellenmeniz gerektiğini de hatırlatalım.

:: Sizce Google günde kaç çay içtiğimizi de sayar mı?

Bilgi için: Google Analytics
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Google Analytics’te Yeni Özellik konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Google Analytics’te Yeni Özellik ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Google Analytics’te Yeni Özellik ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "