Okunma

Google Anasayfası Değişecek mi?


07 Ekim 2009 Çarşamba 08:12
Google Anasayfası Değişecek mi?

Yenilikleri seven Google, son hareketiyle tüm akılları karıştırmayı başardı. Oldukça sınırlı sayıda test katılımcısı kullanan site, görünen o ki anasayfasında bir değişikliğe gidecek. Bundan böyle Google açıldığında, öncelikle sadece arama kutusu açılacak. Diğer bağlantılar ise sonradan yavaş yavaş belirecek. Eğer test edilen bu yenilik beğenilir, ve kabul edilir ise, kısa süre içerisinde Google’ın anasayfasında bu türden bir değişiklik ile karşılaşabiliriz. Tabii gizlice test edilen yenilik beğenilmezse, Google’sın anasayfasında herhangi bir değişiklik olmayacak.

İşin ilginç yanı ise, Google’ın bu yeniliği son derece sınırlı bir kitleye açması. Fakat buna rağmen tüm internete sızan görüntüler mevcut. YouTube’da düşen bir videoda, özelliğin nasıl bir şey olduğunu görebiliyorsunuz. Anasayfada önce sadece arama kutusu açılıyor, diğer bağlantılar sonradan geliyor

:: YouTube videosunu izlemek için tıkla!!

:: Bu yeniliği beğendiniz mi? Gerçekleşmesini ister miydiniz?
yazarAkhun Aktosun

"İstikbal Göklerdedir" sözünü benimseyen Akhun, bir yandan astronomi okuyup, bir yandan da bilişim dünyasında kendine sağlam bir kariyer yapmaya çalışıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Google Anasayfası Değişecek mi?”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    gereksiz bir uygulama gibi görünüyor.

" Google Anasayfası Değişecek mi? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Google Anasayfası Değişecek mi? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Google Anasayfası Değişecek mi? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "