Okunma

Google Filmlerin Peşine Düştü


28 Kasım 2010 Pazar 15:11
Google Filmlerin Peşine Düştü

Bugünlerde yapılan dedikodulara bakılırsa Google’ın birkaç film yapım firmasıyla görüşmeler içerisinde olduğu söyleniyor. Bu firmalardan biri de Miramax firmasıymış. New York Post’a göre Miramax’ın satışı olduça yakın. Tabii ki bu satış firma bazında olmayacak. Google’ın istediği film haklarını satın almak.

664 milyon Amerikan doları bütçeli firmanın satışında 700’den fazla filmin hakkıda devir olacak. Bu filmlerin arasında Kill Bill, Pulp Fiction ve No Country For Old Men gibi önemli Miramax isimleri de bulunuyor.,

TYapılan habere göre bu satışın tamamlanması 10 Aralıkta gerçekleştirilecek. Kaynaklar Google’un film hakları ile YouTube’da ki büyük gücünü desteklemeyi amaçladığını belirtiyor. Google tarafına baktığımızda ise bu söylentiler hakkında henüz bir yorum yok.

:: Google film işine girer mi?
yazarGökhan Saltık

ShiftDelete.Net, günlük 230.000 aşan ziyaretçi sayısı ile Türkiye’nin en büyük teknoloji sitesidir. 5 sene önce kurulan site 173.393 üyeye sahiptir. İçeriğini her geçen gün geliştiren ShiftDelete.Net sürekli büyüyen yapısıyla dikkat çekmektedir.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Google Filmlerin Peşine Düştü konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Google Filmlerin Peşine Düştü ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Google Filmlerin Peşine Düştü ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "